Estai neatsilaikė prieš dešimtyje žaidusią Vokietiją, kroatai liko be pergalės Velse

Sekmadienį vakare Europos čempionato atrankoje buvo sužaistos dar devynerios grupių rungtynės.

Sensacijos savo žiūrovų akivaizdoje neužfiksavo Estija, kuri pripažino Vokietijos rinktinės pranašumą – 0:3.

Estai turėjo visas kortas savo pusėje, nes dar 14-ąją minutę Emre Canas buvo išvarytas iš aikštės ir vokiečiai liko žaisti dešimtyje.

Estijos futbolininkai priešinosi iki 52-os mintutės, tačiau tuomet darbų ėmėsi Ilkay'us Gundoganas – jis per šešių minučių atkarpą vokiečiams sukrovė dviejų įvarčių persvarą. Galutinį tašką 71-ąją minutę padėjo Timo Werneris.

Vokietija ir Nyderlandai savo grupėje yra surinkę po 15 taškų.

Kitose intriguojančiose rungtynėse Velso rinktinė pasiekė lygiąsias prieš Kroatiją. 9-ąją minutę kroatai įsiveržė į priekį, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Garethas Bale'as išplėšė tašką savo rinktinei.

Velsą nuo antros pozicijos skiria keturi taškai, tačiau vengrai yra sužaidę rungtynėmis daugiau.

Kelialapius į kitų metų Europos čempionatą jau iškovojo Rusijos ir Lenkijos rinktinės – rusai sudaužė kipriečius, o lenkai po sunkios kovos palaužė makedoniečius.

Likę mačai baigėsi belgų, olandų, vengrų, škotų ir austrų pergalėmis.