Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Europos grandai J. Felixo lengvai negaus: portugalo sutartyje – įspūdinga išpirkos suma


2019-04-12 13:56:16 Joao Felix SL Benfica

Kylanti Portugalijos futbolo žvaigždė Joao Felixas iki ketvirtadienį įvykusių rungtynių prieš Frankfurto "Eintracht" Europos lygoje nebuvo įmušęs nė vieno įvarčio, tačiau po šio susitikimo jis savo sąskaitoje jau turi tris tikslius smūgius.

19-metis futbolininkas, žaidžiantis kone visose puolimo pozicijose, prieš "Eintracht" įmušė "hat-tricką". Šį sezoną jis savo sąskaitą jau yra papildęs 15 įvarčių.

Šios rungtynės į "Benfica" stadioną pritraukė visą krūvą garsiausių Europos klubų skautų. Teigiama, kad rungtynes stebėjo "Barcelona", Madrido "Real", "Bayern", "Manchester United", "Man City" ir kitų klubų atstovai.

Neabejotinai didžiausias dėmesys buvo sutelktas į J. Felixą, kuris jau artėjančią vasarą bus Europos klubų galimų pirkinių sąraše.

"Benfica" jau yra apsidraudusi ir futbolininko už kuklią pinigų sumą tikrai nepaleis. Jis praėjusį rudenį pasirašė sutartį iki 2023 metų, tačiau pati esminė jos sąlyga yra tai, kad žaidėjo kontrakte yra numatyta 120 mln. eurų suma.

Klubai turės rimtai apgalvoti, išleisdami tokią pinigų sumą už kol kas dar tik besivystantį futbolininką.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (3)

Extra
0 2 04-12 19:48
Jeigu Barca ir Realas pasiruošęs pasiūlyti Benficai atitinkamą sumą, tai ir keliaus į vieną iš šių klubų. Interviu su Marca sakė, kad pirmenybę teiktų Ispanijos lygai.
CoCoMoCo
5 4 04-12 14:30
trigubazz:
Barca už Dembele tiek suplojo, bet naudos negavo visiškai jokios..
Argumentuok?
3 0 04-12 17:19
Jis grynas Ibrahimovic’ius is zaidimo,smugio,judesiu ir net eisenos. Manau toks pats sekmingas ir bus,jei nesuzvaigzdes ir isvengs visokiu pagundu,tapus gerai apmokamu zaideju
12 4 04-12 14:27
Barca už Dembele tiek suplojo, bet naudos negavo visiškai jokios..