Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Europos lyga: "Sūduva" nepaliko vilčių varžovams iš San Marino


2019-07-23 20:39:56 Europos lyga FK Sūduva

Lietuvos čempionė Marijampolės "Sūduvos" antradienį pradėjo žygį UEFA Europos lygos atrankoje.

Antrajame atrankos etape kovojanti "Sūduva" išvykoje susigrūmė su "Tre Penne" iš San Marino. Marijampoliečiai be vargo susitvarkė su varžovais ir praktiškai užsitikrino vietą kitame etape.

"Sūduva" iniciatyvos ėmėsi nuo pirmųjų minučių. Jau 10-ąją minutę varžovams teko traukti kamuolį iš savų vartų, kai jį tiksliai į vartų stačiakampį nukreipė Giedrius Matulevičius.

Vėliau savo jėgą puolime pradėjo demonstruoti krašto gynėjas Andro Švrljuga. 20-ąją minutę kroatas pasižymėjo po baudos smūgio, o 66-ąją minutę, sulaukęs gero perdavimo iš Jovano Čadjenovičiaus, smeigė savo antrajį įvartį.

80-ąją susitikimo minutę ketvirtąjį įvartį pridėjo Josipas Tadičius, o galutinį tašką pačioje pabaigoje padėjo po keitimo aikšėje pasirodęs Tosaintas Rickettsas.

Atsakomosios rungtynės Marijampolėje įvyks liepos 30 d. Patekus į trečiąjį etapą, "Sūduvai" atiteks Klužo CFR (Rumunija) – Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) poros pralaimėtoju UEFA Čempionų lygos atrankoje.

Rezultatas:

"Tre Penne" 0 - 5 "Sūduva"
10' [0 - 1] G. Matulevičius
20' [0 - 2] A. Švrljuga
66' [0 - 3] A. Švrljuga
80' [0 - 4] J. Tadič
90+1' [0 - 5] T. Ticketts


Startinės sudėtys:

"Tre Penne": Migani; Genestreti, Fraternali, Rossi, Palazzi; Battistini, Patregnani, Gai; Cibelli, Sorrentino, Ceccaroli.

"Sūduva": Kardum; Kerla, A. Jankauskas, Živanovič; Švrljuga, Matulevičius, Čadjenovič, Verbickas; Golubickas; Topčagič, Tadič.

Straipsnio įvertinimas: 29 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (51)

LaisvasVejas
11 83 07-23 23:24
Nežinau kaip jums, bet atrodo kad Suduva vienintelė moka žaisti normalu futbola, reiktų daryti gal rinktine iš Suduvos
5 61 07-23 23:26
Kad Lietuvos rinktine taip pries San Marina laimetu....
Payet8
 Payet8
2 21 07-24 00:19
Na varžovas ne pats stipriausias, bet manau nusimato vėl bent jau play offai, o ten jau sekmės reikalas, galbūt pasiseks.
Dipsiukas MCFC
7 20 07-23 23:34
Šiaip San Marinas maloniai nustebino agresyvia žaidimo filosofija. Labai dažnai aukštą presingą taikė net prie Sūduvos baudos aikštelės, tik aišku pozicinio intelekto jiem trūksta tai nevisiškai teisingai išsirinkdavo plotus ir žmones ir net ne patys techniškiausi Sūduvos gynėjai ne taip ir sunkiai praeidavo nuo pirmos statymo linijos iki antros. Kai Sūduva jiem presingą duodavo irgi stengdavosi trumpais pasais į plotą judėdamo išcirkuliuot kamuolį, buvo nemažai atvejų kaip gražiai išėjo iš fazės į fazę vieno lietimo pasais. 10 numeris San Marino didžiausią įspūdį paliko. Gera technika. Realiai beveik nestatė autobuso San Marinas, aukšta gynybos linija žaidė, Tadičius su Topčagičium nėra greičiausi puolėjai tai nelabai ir išnaudojo tą aukštą gynybos liniją už už nugarų į kanalus įmetamais kamuoliais. Čeburinas gal nesitikėjo, kad tokia aukštoka gynybos linija žais San Marinas, būtų Ricketsą nuo starto įleidęs, kuris greičiausias iš visų puolėjų ant už bėgimo kamuolius gaudyt. Į galą aišku paduso San Marinas. Turi 4-5 italus jie tai gal dėl to kiek aukštesnis lygis nei San Marino rinktinės.
1 7 07-23 23:05
Dipsiukas MCFC:
Prieš stipresnes komandas visada 3-5-2, trys centro saugai dažniausiai gynybinio plano būdavo, viskas per kraštus eidavo arba balionai abiem puolėjam ir numetimai pasijungiantiem iš gilumos saugam. Prieš San Mariną Golubickas starte tai ir užima tą vietą po puolėju kaip atakuojantis saugas, kas ir padaro 3-4-1-2.
Tas tavo 3 5 2 buvo panašesnis į 5 3 2, nes krašto saugai žaidė kaip krašto gynejai