Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

F. Capello: "Futbole yra trys genijai, ir Ronaldo nėra vienas jų"


2019-03-15 15:02:47 Cristiano Ronaldo Fabio Capello

Vienas geriausių Italijos trenerių Fabio Capello mano, kad Cristiano Ronaldo yra nuostabus futbolininkas, tačiau jo nebūtų galima pavadinti genijumi.

Pasak stratego, futbole egzistuoja trys genijai, o C. Ronaldo nėra vienas jų.

"Ronaldo yra neįtikėtinas futbolininkas, tačiau iš dabar esančių futbolininkų genijumi gali vadintis tik Messi", – "Sky Sport" televizijai sakė F. Capello.

"Futbole yra trys genijai – Pele, Maradona ir Messi. Ronaldo gali ir toliau padėti savo komandoms skinti pergales, tačiau Messi yra genijus ir tokiu jis išliks toliau.

Pirmą kartą Messi pamačiau, kai jam buvo dar tik 16 metų. Aš tiesiog likau priblokštas. Jis jau tuomet išdarinėjo dalykus, kuriuos daro dabar. Taip yra tik su genijais.

Ronaldo tapo čempionu, tačiau jis niekada nebus laikomas genijumi", – pridūrė F. Capello.

Straipsnio įvertinimas: 34 51
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (40) Seniausi (40) Geriausi (40) Anoniminiai (23)

Napalys
26 130 03-15 16:28
Kažkiek Capelo yra teisus, nes Ronaldui tikrai netinka genijaus apibrėžimas. Aš Ronaldo apibrėžčiau taip - žmogus, savo valios ir užsispyrimo dėka, nugalėjęs genijus.
7 71 03-15 15:54
Tikrai nemanau,kad maradona geresnis uz ronaldo Sunku gincytis bet ronaldo ir messi kazkas nerealaus talentas ir fenomenas abu viename
Milstas
37 75 03-15 17:05
Visų pirma, reikia pabrėžti, kad Capello jau seniai miręs kaip treneris ir ne jam vertinti kas genijus, kas ne. Dar Simenone trečiadienį pasakė, kad CR geriausias pasauly. Tai aš gal vadovausiuosi vieno geriausio ŠIUO METU futbolo specialisto nuomone, kuris jį analizavo pastarąsias savaites. Kas iš to, jei esi genijus, bet nesi lyderis? Cirke žongliruojančią mešką irgi galima vadinti genijumi, bet kas iš to? Per WC Messi tik vaikščiojo nuleidęs galvą, nors buvo ideali proga parodyti visam pasauliui kad yra geriausias ir tempti komandą į priekį, kai aplink tave nėra kitų megastarų kaip Barselonoj. Deja, to nebuvo. Gal CR ir nėra genijus, bet tai netrukdo jam būti geriausiu pasauly, būti lyderiu visą karjerą kur bežaistų, štampuoti po 50 įvarčių per sezoną ir lemiamose sezono rungtynėse prieš beveik geriausiai besiginančią komandą pasauly mušti hat-tricką ir išvesti komandą į kitą etapą, nors pase jau rodo 34m.
Forza Juve CR7
1 9 03-15 20:00
pazekit cury kaip driblinguoja tikras kamuolio burtininkas ir tas ispudingas taiklumas kartais verciantis griebtis uz galvos, bet jo tai niekas nelaiko geriausiu taip pat ir su messiu jie grynai man atitikmenys futbole ir krepsinyje, virtuozai gerai mokantis savo kaikuriuos dalykus geriau uz kitus
Benderis
5 11 03-15 18:59
nezinau ar genijais apskritai gali buti futbolininkai .. genijai yra kurejai inobvatoriai ir panasiai o progu sukurimas futbole nera kazkas materialaus ir realiai nesancio nauda nei moksle nei buityje.. galbut genijais butu galima vadinti futbolininku vadybininkus sugebanciais is to vartyt simtamilijonines sumas.. mesis tera zmogus ismokes kamuoli valdyti geriau nei kiti ir geriau matantis aikste bet tai nera kazkas naujo ir beprecedentiska - tai zaidimas ir tiek.. talentingas kamuolio virtuozas ne daugiau.. be futbolo jis eitu sieno ravet..