F. Černycho šou Lenkijoje: du įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjusiame Lenkijos pirmenybių ketvirtąjame ture, puikų pasirodymą surengė Lietuvos rinktinės žaidėjas Fedoras Černychas.

Rungtynėse prieš „Arka“ lietuvis iš pradžių rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo rungtynių įvarčio, kurį 4 minutę pelnė Konstantinas Vassiljevas, o vėliau 44-ąją ir 51-ąją minutę pats pelnė įvarčius. Galiausiai 59-ąją minutę jis buvo neleistinai sustabdytas baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Vassiljevas. Toks 25-erių metų žaidėjo pasirodymas padėjo komandai iškovoti pergalę 4-1.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, o tris įvarčius per pirmus keturis turus pelnęs Černychas čempionate rezultatyvumu nusileidžia tik jau minėtam komandos draugui Vassiljevui, kuris pasižymėjo penkis kartus.