Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

F. Hierro: "Ramoso pasiekimai puolime yra kažkokia anomalija"


Legendinis Madrido "Real" kapitonas Fernando Hierro nulenkė galvą prieš Sergio Ramosą.

S. Ramosas visada savo lyderio savybėmis ir išskirtiniais gebėjimais puolime buvo lyginamas su F. Hierro. Savaitgalį dabartinis "Real" kapitonas pralenkė F. Hierro pagal Ispanijos pirmenybėse sužaistų rungtynių skaičių – 440.

"Sergio yra nepaprastas futbolininkas", – kalbėjo F. Hierro. – Prieš keliolika metų mes, būdami gynėjais, turėjome daugiau šansų pasižymėti, nes dažnai žaisdavome vidurio aikštėje. Tačiau tai, ką šiuo metu ir kokiame amžiuje daro Sergio, yra kažkas neįtikėtino".

"Pique kartas nuo karto taip pat pasižymi įvarčiais, bet Sergio pasiekimai puolime yra kažkokia anomalija.

Jo statistika Madrido "Real" klube ir Ispanijos rinktinėje yra nepaprasta", – pagyrų "Real" gynėjui negailėjo F. Hierro.

S. Ramosas savaitgalį įvykusioje dvikovoje taip pat pasižymėjo įvarčiu, kuris rungtyniaujant "Real" klube jam buvo jau 90-as. Iš viso per savo karjerą gynėjas yra įmušęs 114 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 8 1

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

7 22 02-11 13:23
Nu Pique nemuša pendeliu jei jau taip lyginant. Kai išėjo Ronaldo muša Ramos tai nemažai įvarčiu krenta nuo 11m. Bet šiaip tikrai kaip gynėjas puikus ir statistika labai gera.
3 17 02-11 12:24
El capitano Ramos legenda
RMA forever
0 1 02-11 19:38
Man Telis:
Nu Pique nemuša pendeliu jei jau taip lyginant. Kai išėjo Ronaldo muša Ramos tai nemažai įvarčiu krenta nuo 11m. Bet šiaip tikrai kaip gynėjas puikus ir statistika labai gera.
Ir kiek tų pendelių primušė per 2 sezonus, remiantis statistika, per 2 sezonus 10 goalų iš pendelių buvo įmušta.
TomasHalaMadrid
1 2 02-11 14:51
>>>Tona.... Ramosui geltona galejo duot, bet turejo duot ir osasuna zaidejui raudona, kai dejo irgi patkata i kamuoli nepataike ir Valvardei i kulksni ivaziavo visa laime, kad nieko baisaus... O Ramosas, tai zveris ginantis ir puolant!!!