Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

F.Lampardą puolęs sirgalius turės pamiršti "Tottenham" stadioną


2007-03-20 17:00:00
Anglijos futbolo asociacija (FA) ragina "%c00052" klubą imtis griežtų sankcijų po to, kai pasibaigus pirmadienio nacionalinės taurės ketvirtfinalio rungtynėms į aikštę išbėgęs sirgalius mėgino trenkti Londono "%c00042" saugui Frankui Lampardui.

Pergalę 2-1 ir patekimą į pusfinalį kartu su savo ekipos draugais bei sirgaliais šventęs futbolininkas tik per plauką išvengė prie pat jo priartėti sugebėjusio chuligano smūgio. Netrukus sugužėję stadiono apsaugos darbuotojai bei kiti futbolininkai jį netrukus išvedė iš aikštės.

"Maniau, jog jis man gali gerokai trinktelėti, todėl pasilenkiau",- kalbėjo F.Lampardas.

Ant vejos taip pat pasirodė vienas "Chelsea" sirgalių.

"Galime patvirtinti, kad į aikštę išbėgo du sirgaliai, po vieną iš abiejų ekipų",- sakoma "Tottenham" pranešime. - Mūsų klubo aistruoliui visam laikui bus uždrausta pasirodyti stadione, o kitą savaitę lauks teismas.

"Informacija apie "Chelsea" sirgaliaus nusižengimą perduota minėtam klubui, kuris, tikimės, imsis tokių pat griežtų sankcijų".

FA atstovų teigimu, nuobaudų gali susilaukti ir "Tottenham", nesugebėjęs užtikrinti pilnaverčio saugumo: "Tai yra nepriimtinas elgesys, todėl mes šiuo klausimu kreipsimės į stadiono šeimininkus.

"Turime nustatyti, kokių saugumą užtikrinančių priemonių prieš išbėgusį aistruolį ėmėsi už tai atsakingi pareigūnai".

Pasipiktinimo neslėpė ir šalia buvęs Anglijos čempionų strategas Jose Mourinho, pareiškęs, jog tai negali būti toleruojama.

"Frankas sakė, jog tas žmogus buvo pamišęs ir iššoko iš niekur",- sakė portugalas, tuomet buvęs nusisukęs nuo savo žaidėjų. - Trys, keturi ar net penki žmonės turėjo jį laikyti, kol atbėgo apsauga".

"Epizodo nemačiau. Suprantu sirgalių susierzinimą ir nusivylimą pralaimėjimu, tačiau to neturėtų būti",- pridėjo "Tottenham" treneris Martinas Jolas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes