Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

F. Lampardas: "Maguire'as turėjo būti pašalintas iš aikštės"


Londono "Chelsea" pirmadienį jau trečią kartą šį sezoną nusileido "Manchester United" ekipai ir dar labiau leido įžiebti ugnį kovoje dėl ketvirtosios vietos "Premier" lygoje.

Šiose rungtynėse netrūko ir VAR kontraversijų. Jau pirmajame kėlinyje "Man Utd" gynėjas Harry Maguire'as nesportiškai sužaidė prieš Michy Batshuayi, tačiau išvengė raudono kortelės, o vėliau antrajame kėlinyje tas pats anglas pelnė ir antrąjį komandos įvartį.

Antroje mačo dalyje "Chelsea" taip pat dukart pasiuntė kamuolį į svečių vartus, tačiau po VAR peržiūrų abu jie buvo neįskaityti.

Po pralaimėjimo šia sistema buvo nepatenkintas "aristokratų" strategas Frankas Lampardas, kurio įsitikinimu, H. Maguire'as turėjo būti pašalintas iš aikštės.

"Akivaizdu, kad Maguire'as turėjo būti pašalintas iš aikštės. Šis momentas būtų visiškai pakeitęs rungtynes.

Mūsų pirmojo įvarčio metu, Azpilicueta buvo pastumtas Fredo ir tik tada atsitrenkė į Williamsą, todėl jis turėjo būti įskaitytas. Giroud buvo nuošalėje, tačiau tokios yra taisyklės ir dėl šio momento priekaištų neturiu.

Nesuprantu, kodėl teisėjai nesinaudoja šalia aikštės esančiais monitoriais", - po mačo kalbėjo F. Lampardas.

 

 

Straipsnio įvertinimas: 6 10

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (10)

 Gerard
1 15 02-18 14:02
Akivaizdu, kad komentarai daugiau-mažiau šališki. Kiekvienas fanas už savus labiau pasisako. Tai normalu. Neutraliam žiūrovui tik vienas klausimas, tai Maguairo raudona, buvo ar ne. Mano nuomone raudona turėjo būti. Bet ginčas bus baigtas, kai jį diskvalifikuos arba išteisins. Tikrai dabar šis epizodas narstomas komisijos po kadrą.
9 12 02-18 13:28
Nu cia matau stumykla jau pradekim nuo to,kad Son’o kortele raudona sukele kalna diskusiju ir mano nuomone,cia abipuse geltona,arba nieko,kaip ir pasielge teisejas. Saliska ar nesaliska mano nuomone,jums sprest,bet Batyushajus pasielge lygiai taip pat nesportiskai,stumdamas zaideja i nugara,kaip tu kamuolio jau nepasieksi tikrai. Del Williano pendelio net kalbos nera,palik koja,taip bauda,dabar pats persoko ir sugalvojo griuti,nu cmon,nelimpa tokie. Azpio stumimas isvis kalbos nera,abiem rankom i nugara stumimas. Fredis sako,kad ji stume Fredas? Okei,pajutai stumima,griuk,o ne trenk visa jega kitaip su rankom. Teisejavimas buvo vienodas,leido mustis aikstei iki 70-80min,paziurekit kaip spardesi visi,be isimites. Martialis kiek laiko,kol kantrybe netruko,Fredas,Maticius,pastoviai tik atsiverti bando,ir gauna per kulniukus ir ciurnas. Sakot Che fanai pripazinkit klaidas? Bukim biedni bet teisingi,teisejavimas buvo vienodas ir tiesiog leido grubu zaidima,tai pripazinkit 3-iaji karta si sezona,kad buvot silpnesni. GG
1 2 02-18 18:05
zonoi dar ne taip buna maziau tegu verkia
DeividaCFCs
31 29 02-18 11:23
D.:
Ne, neturėjo. Visi specialistai pripažino, netyčinis momentas. Karšta vieno pralaimėjusio stratego nuomonė - Kuri neteisinga. Viskas vakar buvo suteisėjauta puikiai. Pralaimėjo Chelsea, nes buvo silpnesni, kaip ir visą šį sezoną. 8:1 šį sezoną rezultatu laimi Man Utd. Lampard sėskis du ir tyliai dirbk toliau nekaltindamas absurdiškai teisėjų! Teisėjų darbas buvo nepeiekaištingas.
DDDD Jus manures fanai bent pagarbos turėkit šiek tiek pripažinti kas įvyko. Teisėjų darbas buvo nepriekaištingas? ir toks komentaras dar susilaukia tiek teigiamų paspaudimų? Arba čia didžioji dalis manures fanų snargliai arba esate konkretūs marozai nuo realybės nutrūkę. Visi specialistiai pripažino, kad buvo netyčinis momentas? Really? Kurie čia specialistai, tavo tėvas su kaimynu? Net Roy Keanas pasakė, kad čia buvo raudona kortelė, taip pat vienu geriausių teisėjų laikomo Marko Clattenburgo žodžiai: He made a clear second movement towards Batshuayi and should have seen red." "VAR looked at this but did not deem it a clear error by referee Anthony Taylor, and this is where the inconsistencies lie." Laimėjot, tai laimėjot, bet jau bent geriau patylėtumėt nuo tokių išsireiškimų, nei apgailėtinai atrodo.
11 7 02-18 12:39
Rungtynių nemačiau, bet iš pakartojimo kortelė raudona turėjo būti. Nesąmonė padarė, tad ir pasekmės atitinkamos. Bet kokiu atveju abiems klubams reik stabilumo ir kantriai dirbti su jaunimu. Tik tada bus galima tikėtis rezultatų. Ir taip aš United fanas jau 21 metai