Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

F. Perezas neplanuoja kitą vasarą švaistytis pinigais


2019-02-12 11:29:47 La Liga Real Madrid C.F.

Tikrą tragediją pirmoje sezono pusėje išgyvenęs Madrido "Real" klubas įgauna pagreitį – grįžo į kovą dėl "La Liga" titulo, vis dar kovoja dėl patekimo į Karaliaus taurės finalą bei pradeda kelionę UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų traukiniu.

Madrido "Real" rezultatai sezono pradžioje buvo tokie prasti, kad buvo net prognozuojama, kad komanda išlaidaus sausio mėnesio transferų lange. Visgi jame buvo atliktas tik vienas sandoris su šiuo metu jokio vaidmens komandoje neturinčiu Brahimu Diazu.

Pagerėję rezultatai įtikino ir klubo prezidentą Florentino Perezą, kuris savo paskutiniame interviu pareiškė, kad nesišvaistys pinigais artėjančią vasarą.

"Manau, kad turime geriausią sudėtį pasaulyje ir mūsų trofėjų skaičius tai tik parodo. Mes neketiname išlaidauti vien tam, kad išlaidautume", – tikino F. Perezas.

Paklaustas, ar ekipos sirgaliai vasarą gali tikėtis naujo puolėjo, F. Perezas atkirto: "Metai iš metų girdžių, kad mums reikia naujo devintojo numeriu, tačiau realybė yra tokia, kad Karimas Benzema yra geriausias savo pozicijos žaidėjas pasaulyje."

Madrido "Real" nuo 2015 metų už žaidėją nėra sumokėjęs daugiau nei 45 mln. eurų. F. Perezo taikinyje yra atsidūrę jaunieji futbolininkai, iš kurių vienas (Vinicius Junioras – red.), jau įrodinėję savo vertę pagrindinėje komandoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (5)

Napalys
0 18 02-12 12:34
Gerai sneka, maladec senis!! Normali derybine pozicija. Nekelia kainu burbulo. Jei visi zinos, kad kazka nori pirkti, tai prasys uz zaidejus daugiau nei jie yra verti....
gud
1 14 02-12 12:11
Edenas kūkčioja namie.
 apl8
4 17 02-12 12:06
Na na na tuoj ateis Vaidoshius ir įrodys kad jūsų tą titulų lentyną tuštut tuštutėlė o praėjusį dešimtmetį išvis cr pagalba buvo nustekenta į didžiausią titulų sausra jokių apdovanojimų negavot ir išvis į antrą lyga turėjote iškristi, bet dėdė Perezas ne naujus žaidėjus ar sirgalių prašomo naujo devinto numerio, bet visus teisėjus nupirko
Marčius33
0 3 02-12 15:51
Sakys James grįžta kam mum to Hazzardo ir dar metus su ta pačia sudėtimi, tikiuosi juokavo ir bent vieną žaidėja tikrai nusipirks. Manau tas pats benzas nelaikys tokios formos ilgai. Apie bale išvis nešneku iki vasaros dar 3traumas gaus.
1 4 02-12 13:40
Geriausias prezidentas po Bernabeu koki Realas tik yra turejes!!!