Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

F. Perezas: "Niekas daugiau, išskyrus "Juventus", nesikreipė į mus dėl Ronaldo"


Madrido "Real" prezidentas Florentino Perezas pirmą kartą viešai prakalbo apie Cristiano Ronaldo išvykimo aplinkybes.

Priminsime, kad 33-ejų metų portugalas šią vasarą netikėtai po devynerių metų viešnagės Madrido "Real" klube išreiškė norą išvykti ir prisijungti prie Turino "Juventus".

Nepaisant to, kad jo sutartyje buvo nurodyta 1 milijardo eurų išpirkos suma, Madrido "Real" jį pardavė už 100 mln. eurų. Kaip teigia F. Perezas, tokios didelės išpirkos sumos žaidėjams yra uždedamos siekiant atbaidyti kitus klubus, tačiau su C. Ronaldo buvo prieita prie bendro sprendimo.

"Nesame pardavę nė vieno žaidėjo už brangesnę nei 100 mln. eurų sumą. Jis norėjo išvykti dėl asmeninių priežasčių. Žinote, kai visos šalys prieina prie bendro susitarimo, tu jau nebegali nieko pakeisti.

Nė vienas klubas, išskyrus "Juventus", į mus nesikreipė ir nepateikė 100 mln. eurų pasiūlymo. Nebegalime padaryti daugiau nieko, kaip tik padėkoti jam už tai, ką jis per visus metus padarė su šiais marškinėliais. Jis yra geriausias mūsų klubo žaidėjas po Alfredo di Stefano.

Jis visada tokiu bus, o Madrido "Real" visada išliks jo namais", - Ispanijos žiniasklaidai sakė F. Perezas.

Straipsnio įvertinimas: 7 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
6 23 09-22 15:42
na kai sumuši 450 įvarčius viename klube ir pralenki kitus rekordininkus +100 įvarčių kiekių, tai tave kitaip nei LEGENDA neįmanoma pavadinti galvojau, jog liks, kol sumuš bent 500 įvarčius, bet klydau... P.S. Vaidas dalbajobas
Perezas
20 29 09-22 12:36
"Jis yra geriausias mūsų klubo žaidėjas po Alfredo di Stefano." turėk, Arrogantaldo
Vaidoshiau
0 5 09-22 18:07
Fiat grupę sudaro šie automobilių gamintojai: Fiat, Ferrari (veikia savarankiškai), Iveco, Maserati, Alfa Romeo, Lancia ir Abarth. Tai lauzai sakai ane?
Juves fanas
0 2 09-22 20:40
Kas liečia FFP, tai nesijaudinkit. Agnelli yra vienas iniciatorių už klubų tvarkingai valdomus finansus. Ir jo iniciatyva yra organizuojamas FFP v2 būtent tam, kad fiktyviom sumom neišeitų remti taip sudengiant su žaidėjų perėjimais. Taip kad čia yra viskas pamatuota ir Higuain transferas buvo privalomas išlaikyti balansą.
cha
7 9 09-22 12:40
Taip jis vertas pagarbos Realo fanu atzvilgiu, bet tokio lygio komandai vieno zaidejo netektis negali daug ko reiksti, net jeigu tai ir pats RONALDO