Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

FA taurė: "Man Utd" pergalė ir C. Fabregaso atsisveikinimas su "Chelsea"


Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (12)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Neck
0 2 01-06 07:06
gaila cesco kad londona palieka aciu tau uz 2apl trofejus ir taure tavo pasai visada isliks gerbeju atminty. Sekmes.
Euras
1 2 01-06 03:35
Jau rasiau seniau, reikia vokalaus su charakteriu gynejo tokio koks buvo rio su vidicium. Nes issiblaske kartais gynejai atrodo, darmianas saunuolis puikiai suzaide centro pozicijoj, bet jeigu kita sezona norim galvot apie kazkokia taure, reikia gynejo kuris sukontroliuot visa linija, kad sumaisties maziau butu. Nors krasto gynejai tai 10metu i prieki matosi kad bus world class.
4mo
1 4 01-05 22:30
Na verta pagirti readingą, championship'o relegation zonoj sėdinti komanda bent kelias geras progas sukūrė individualiu meistriškumu, pritrūko tik tikslesnio užbaigimo. O united stilius po truputį aiškėja -žaidžiama plačiai, nustojo beprasmiškai kilnoti kamuolį link vartų - daugiau žaidžiama ant žemės, daug pasų ir judesio be kamuolio, bet gynyboj pastoviai kasnors užmiega ar tiesiog pasyviai ginasi. Kažkaip žiūrėdamas šitą mačą prisiminiau rio/vidič tandemą, nes tiek šitai komandai ir tetrūksta, jog būtų galima galvot apie titulą per kelis ateinančius metus.
Mu
12 3 01-05 20:26
Aš taip dziaugiuosiu nuostabiu man unt žaidimų,tikiu kad šiemet laimės PL
Kop
2 3 01-05 19:52
Be to realiai vertint jau lengva po tokios pirmos pusės sezono
Kop
5 5 01-05 19:50
Vafliai tau patinka avine, livepool fanai mažiausiai pasisako visur iš didžiųjų, vien tik tau haliucinacijos lunatike
ed
6 14 01-05 19:23
Kei:
Dabar daug mū gerbėjų išlindo iš krūmų pasidžiaugti pergalėmis prieš silpnesnes komandas,tuoj vėl sulysit ten atgal kai gausite rimtesnius varzovus
Ar tu, dolbajobe, supranti, kad cia ne toks klubas, kur kazkas kazkur slepiasi po pralaimetu rungtyniu ir lenda is krumu po pergaliu? Atsigauk, debiliuk, tiesiog normalus futbolo sirgaliai dziaugiasi, kad klubas pradejo stabiliau zaisti pries silpnus varzovus, ko nebuvo nuo pat Sero pasitraukimo is futbolo. Metai is metu United merkdavo taskus i bala pries apatine lenteles puse ir visi juokesi is klubo. O dabar, *** , beda atsirado, kad klubo fanai progresu dziaugiasi. Pasigydik.
Kei
21 6 01-05 18:50
Dabar daug mū gerbėjų išlindo iš krūmų pasidžiaugti pergalėmis prieš silpnesnes komandas,tuoj vėl sulysit ten atgal kai gausite rimtesnius varzovus

Man patinka
9 18 01-05 18:27
D.:
Jei nepastebėjai, su Mour\'u žaidėjai būtų nusprendė ir su Women\'s team lygiom sužaist ar pralaimėt :) Džiaugiames, jog tą ką turim įveikt, įveikiam užtikrintai, be strigimų. Ir laukiam labai Totes, kad pasižiūrėt, kaip atrodome su favoritais :) Manau nieko blogo, jog mes fanai, norim pamatyt komandą dabar su stipresniu varžovu, bet džiaugiames nugalėdami užtikrintai ir silpnesnes :) Plius vėl jaunimas gavo laiko pasižaist, labai smagu dėl Chong\'o, jog gavo laiko pasireikšt. FA taurė puiki proga sužaist treniruočių pobūdžio varžybas, ką šiandien puikiai ir išnaudojo ManU.
Kad MU fanai nera pasikele ir viska vertina realiai, ne taip kaip tie loserpool, kur kiekviena sezona eina uzkariauti Europos
D.
1 24 01-05 17:42
ane:
Oh my, ar ne per sudetingi varzovai tenka mu? Nuo vilko ant meskos! Kas sekantis varzovas, Women\'s team namie? Jei taip, tai tikiu, kad serija nenutruks!
Jei nepastebėjai, su Mour'u žaidėjai būtų nusprendė ir su Women's team lygiom sužaist ar pralaimėt Džiaugiames, jog tą ką turim įveikt, įveikiam užtikrintai, be strigimų. Ir laukiam labai Totes, kad pasižiūrėt, kaip atrodome su favoritais Manau nieko blogo, jog mes fanai, norim pamatyt komandą dabar su stipresniu varžovu, bet džiaugiames nugalėdami užtikrintai ir silpnesnes Plius vėl jaunimas gavo laiko pasižaist, labai smagu dėl Chong'o, jog gavo laiko pasireikšt. FA taurė puiki proga sužaist treniruočių pobūdžio varžybas, ką šiandien puikiai ir išnaudojo ManU.
ane
27 6 01-05 17:24
Oh my, ar ne per sudetingi varzovai tenka mu? Nuo vilko ant meskos! Kas sekantis varzovas, Women's team namie? Jei taip, tai tikiu, kad serija nenutruks!
D.
2 23 01-05 17:13
Kas smagu dėl Man UTD, jog dabar net ir su antra sudėtimi, prieš siplnesnias ant popieriaus komandas, jaučiama, jog pergalė bus užtikrinta. Laukiam nesulaukiam Totes!