• "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

FA taurė: "Tottenham" baigės savo pasirodymą, "Chelsea" žengė tolyn

Ketvirtadienį po 11 metrų baudinių serijos iš Anglijos lygos taurės pusfinalio išmestas Londono "Tottenham" savo košmarą pratęsė ir FA taurėje.

Be krūvos svarbių žaidėjų vertęsis "Tottenham" išvykoje nusileido "Crystal Palace" komandai ir užbaigė savo pasirodymą ketvirtajame turnyro etape.

9-ąją minutę Connoras Wickhamas išvedė šeimininkus į priekį, o antrą vinį į "pentinių" karstą 34-ąją minutę smeigė Andro Townsendas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje "Tottenham" galėjo sušvelninti atsilikimą ir grįžti į rungtynes, tačiau Kierano Trippierio 11 metrų baudinys skriejo pro šalį.

"Tottenham" praktiškai prarado šansus sezoną užbaigti su trofėjumi. Vienintelė reali viltis – UEFA Čempionų lyga.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę namuose pasiekė ir kitą etapą žengė Londono "Chelsea". Callumo Hudsono-Odoi ir du Williano įvarčiai nulėmė pergalę 3:0 prieš "Sheffield Wed".

"Crystal Palace" 2 - 0 "Tottenham"
9' [1 - 0] C. Wickham
34' [2 - 0] A. Townsend (11 m. baudinys)
45' K. Trippier ("Tottenham") nerealizavo 11 m. baudinio

"Chelsea" 3 - 0 "Sheffield Wed"
26' [1 - 0] Willian (11 m. baudinys)
64' [2 - 0] C. Hudson-Odoi
84' [3 - 0] Willian