FA taurės pirmosios pusfinalio rungtynės © Eurofootball.lt
Londono "%c00041" futbolininkai prarado šansus laimėti viską šį sezoną, po to kai jie 0-1 pralaimėjo "%c00040" ekipai. Londono klubas beveik visą laiką dominavo aikštėje ir turėjo nemažai gerų progų įvarčiui įmušti, ypač per pirmąsias tris minutes.

Vienintelis įvartis šiose rungtynėse buvo įmuštas 32-ąją minutę, kai Paulas Scholesas (%p02498) po Ryano Giggso (%p01873) perdavimo pasiuntė kamuolį į "Arsenal" vartus. Tai pasirodo buvo lemiamas įvartis, nes nepaisant didelio spaudimo Mančesterio ekipa sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę.

Pergalė reiškia, kad "Man Utd" 11-tą kartą nuo 1970–tųjų metų pateks i FA taurės finalą. Dabar A.Fergusono vadovaujama vienuolikė turi didelius šansus laimėti trofėjų šeštąjį kartą - kito pusfinalio dalyviai "Suderland" ir "Millwall" tikrai nėra galingos komandos.

"Arsenal" komandos treneris Arsene'o Wengero po rungtynių buvo labai nusivylęs, nes prie pralaimėjimo prisidėjo dar ir dviejų svarbių žaidėjų traumos: Jose Reyesas ir Freddis Ljungbergas (%p01619) negalės žaisti tris savaites.