Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

FIFA 20 žaidime nebus Turino "Juventus" komandos


2019-07-17 23:47:55 Juventus FC

"EA Sports" leidžiamos FIFA kompiuterinių žaidimų serijos fanai sulaukė prastų žinių. Oficialiai buvo pranešta, kad rudenį pasirodysiančiame FIFA 20 žaidime futbolo fanai neras Turino "Juventus" komandos.

Tokia situacija susiklostė po to, kai "Juventus" klubas pasirašė išskirtinę sutartį su japonų kompanija "Konami", kuri kasmet taip pat išleidžia futbolo simuliatorių "Pro Evolution Soccer" (PES).

Ši sutartis yra išskirtinė tuo, kad jokiame kitame kompiuteriniame žaidime nebus galima naudoti "Juventus" komandos pavadinimo, logotipo, aprangų bei namų stadiono.

Tiesa, ši sutartis neapriboja realių žaidėjų vardų bei atvaizdų naudojimo, todėl FIFA serijos fanai žaidime vis tiek ras tokius futbolininkus kaip Cristiano Ronaldo, Matthijsas de Ligtas bei kitus "senosios senjoros" narius.

"Juventus" FIFA 20 žaidime vadinsis "Piemonte Calcio", o žaidėjai ją galės naudoti tiek žaisdami su draugais, tiek karjeros ar "Ultimate Team" rėžimuose.

Straipsnio įvertinimas: 4 9
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (20)

16 46 07-18 00:02
Nezinau kas cia ivyko,bet jeigu kas zaidzia fifa.Cia tikras smugis tiek fifa tiek nesuprantu ka juventus galvoja,vien buvimas zaidime prisideda prie klubo populiarinimo.O deja PES toli grazu nera tiek populiarus
3 27 07-18 01:05
2 pesasi - trecias, vartotojas, pralaimi.
8 27 07-18 08:29
Nelabai aš suprantu tų, kurie čia tiek prisiekinėja, kad PES mechanika geresnė. Turiu draugų rate tokių, kurie FIFA jau n metų, net nebando "nes PES žymiai geresnis". Bandžiau ir tą ir tą- na sorry, chebra, bet deja kol kas dar FIFA panašesnis į simuliatorių, o PES į arkadą. Apie straipsnį- nežinau kas iš viso šito išloš, bet gal visai gerai, kad EA gaus paragaut savo pačių konkurencinės metodikos.
Pizdukas
1 8 07-18 09:55
As losiu FiFa, nk blogo nematau, kad nebus tik pavadinimu, zaidejai Juves visi bus, o jei kazkam blogai kad pavadinimo neliks, tai nesuprantu, del ko losia futbola ar tam , kad losti su Juve kaip pavadinumu ar su Juves zaidejais. bet kokiu atveju losiu FUT, tai man problemu isvis nesudarys.
TomasHalaMadrid
8 9 07-18 08:55
Meslo kruva tas PES nuo pat atsiradimo... Robotukai begiojantys ikerti sistema ir saudai tas bankes is KONAMI pats geriausias budavo ant ps1 pro evoliution soccer ten budavo geras futbolas is KONAMI puses daugiau tai meslo kruva, o FIFA gerus jau pradejo leist nuo 2017...2019 po kol kas geriausia FIFA istorijoje... Nemoki gintis normaliai busi susaudytas, o siaip super