Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

FIFA patvirtino, kada tiksliai bus žaidžiamas 2022 metų pasaulio čempionatas


2018-07-13 16:22:58 Pasaulio čempionatas

Kitas pasaulio futbolo čempionatas bus išskirtinis - FIFA patvirtino, kad 2022 metų planetos pirmenybės Katare įvyks ne sau įprastu metų laiku.

Atskleista, kad 2022 metais 32 rinktinės dėl svarbiausio futbolo trofėjaus pradės varžytis rudens pabaigoje - čempionatas startuos lapkričio 21-ąją dieną, o baigsis - gruodžio 18-ąją dieną.

Šis kardinalus pasikeitimas yra priimtas neatsitiktinai - žaidimas vasarą Katare gali rimtai sutrikdyti žaidėjų sveikatą, nes oro temperatūra šiuo metų laikotarpiu yra labai karšta.

Žiema taip pat čia nėra vėsi, tačiau kone ideali žaisti futbolui - apie 25 laipsnius šilumos.

Šis pasikeitimas taip pat sujauks klubinį futbolą - žaidėjai neturės progos atsipūsti ir gaus iškart pradėti atstovauti savo klubams svarbiausioje sezono stadijoje.

Straipsnio įvertinimas: 9 37
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (20)

 NoName
5 38 07-13 17:00
Kazkas kentes arba klubai neleis geriausių zaidejų ir cempas bus kaip jaunimo cempionatas, arba klubai paleis savo geriausius zaidejus ir cempas bus normalus, bet tada stipriausi klubai zaisdami anteom sudetim viuomet gales pasikrauti nuo lygoa visutiniokų, kurių zaidejai į rinktines nelabai.
 arDexZ
0 10 07-13 17:29
Nu visiskas absurdas, fifa vadovams pinigai akis aptemde ir jau gan senai. Gaila del futbolo, kad viskas taip... Reiktu salims nesiust savo rinktiniu isvis, tegul seichai patys ir losia
Jūsų dėdė Kesminas
3 11 07-13 19:06
Man tai čia labai džiugos naujienos. Rudens-žiemos metu, dažniau blaivus būnu, tai galėsiu į komentavimą dar labiau susikoncentruot.
MCsirgalius
0 6 07-13 17:29
Arsenal FC:
Aš manau, kad šalių čempionatai bus stabdomi. Žemesni divizionai kaposis gal ir toliau. Manau bus lygiai taip pat, kaip ir dabar per atrankines į EC, WC čempionatus yra rinktinių langas, kai nevyksta šalių čempionatai.
tu žinai ka reiškia sustabdyti championata dviem menesiams? dar nekalbant kada butu rinktiniu draugišku rungtyniu cikla pradeta ir pasiruošima championatui, kas uzitestu iki triju menesiu, tai championatas truktu ilgiau nei kalendoriniai metai, kas yra visiška nesamone. pvz pradetu champa ankciau 2022 Liepa baigtu 2023 Rupjuti. KOSMOSAS
 apl8
1 6 07-13 17:58
100% cempionais taps ne itema kokia salis kaip is afrikos ar azijos. Nes europoj visi bus nusi.... kaip sernai ir siaip visa koncentracija bus i kluba, o gal net ir kiti klubai neisleis kitu zaideju