Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

FIFA prezidentas žada uždrausti žaidėjams dalyvauti pasaulio čempionate, jei šie žais Superlygoje


lrytas.lt 2018-11-08 16:27:03 Pasaulio čempionatas

Tarptautinės futbolo federacijų asociacijos (FIFA) prezidentas Gianni Infantino prasitarė, kad uždraus žaisti pasaulio futbolo čempionatuose tiems žaidėjams, kurie planuoja kovoti naujai kuriamame Europos Superlygos turnyre, rašo lrytas.lt.

Jau gerus metus Europos futbolo klubai kalba apie naujos elitinės lygos įkūrimą, kuri turi tapti alternatyva Čempionų lygai. Komandos ir jų savininkai nėra patenkinti, kad viską valdo FIFA ir UEFA, o klubams skiriami pinigai už televizijos transliacijas ir premijos neatitinka tų lėšų, kurias gauna tarptautinė organizacija.

Pagal Europos Superlygos projektą, į naują turnyrą kvietimus turi gauti 11 komandų, kurios automatiškai pasitrauks iš Europos futbolo asociacijos (UEFA).

Tie klubai įgis teisę žaisti naujoje lygoje 20 metų be galimybių iškristi iš varžybų. Be vienuolikos „suokalbininkų“ bus pakviestos dar penkios Europos futbolo komandos.

„Arba su mumis, arba traukitės ir jūsų mūsų tarpe nėra“, – cituojami FIFA prezidento G.Infantino žodžiai.

Planuojama, kad Superlyga startuos 2021 metais. Jau pranešta, kad į Superlygą žada pereiti ispanų „Barcelona“, Madrido du klubai – „Real“ ir „Atletico“, vokiečių Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“, anglų „Manchester United“, Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“, prancūzų „Paris Saint-Germain“ ir Marselio „Olympic“, italų Milano „Inter“, „Roma“ ir Turino „Juventus“.

Straipsnio įvertinimas: 10 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.



  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
fcb
5 54 11-08 17:03
Super lyga butu katastrofa futbole.Kiekviena savaite matyt rungtynes juve real ir tt.Atsibostu nebebutu tokio laukimo kai lauki 2-3menesius kad pamatyt auksciausio lygio futbolo.Cia kiekviena savaite tikrai atsibostu.
Linas
3 40 11-08 16:47
teisingai, tokių superlygų idėja - kažkieno asmeninių kompleksų išraiška...
MettaworIdpeace
4 33 11-08 17:37
Tuomet superlygai teks rengt ir tikraji rinktiniu cempionata. Nes nu kam bus idomus pasaulio cemopionatas be geriausiu zaideju? Ar idomus tik todel, kad organizuos FIFA? Ne. Pasaulio cempionatai idomus del zaideju, o ne del to kas organizuos.
Dėdė Džo
0 19 11-08 18:38
Ko gero ne vien dėl UEFA pasiimamų pinigų kuriama ta lyga. Jei tie klubai nepriklausys UEFA ir FIFA sistemai, reiškia jiems negalios tokie dalykai kaip FFP ir panašiai.
forza juve
3 14 11-08 17:56
nu as nesu uz sita superlyga to tikrai nereikia cia issigims futbolas tokiu atveju