Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

FIFA prezidentas žada uždrausti žaidėjams dalyvauti pasaulio čempionate, jei šie žais Superlygoje


lrytas.lt 2018-11-08 16:27:03 Pasaulio čempionatas

Tarptautinės futbolo federacijų asociacijos (FIFA) prezidentas Gianni Infantino prasitarė, kad uždraus žaisti pasaulio futbolo čempionatuose tiems žaidėjams, kurie planuoja kovoti naujai kuriamame Europos Superlygos turnyre, rašo lrytas.lt.

Jau gerus metus Europos futbolo klubai kalba apie naujos elitinės lygos įkūrimą, kuri turi tapti alternatyva Čempionų lygai. Komandos ir jų savininkai nėra patenkinti, kad viską valdo FIFA ir UEFA, o klubams skiriami pinigai už televizijos transliacijas ir premijos neatitinka tų lėšų, kurias gauna tarptautinė organizacija.

Pagal Europos Superlygos projektą, į naują turnyrą kvietimus turi gauti 11 komandų, kurios automatiškai pasitrauks iš Europos futbolo asociacijos (UEFA).

Tie klubai įgis teisę žaisti naujoje lygoje 20 metų be galimybių iškristi iš varžybų. Be vienuolikos „suokalbininkų“ bus pakviestos dar penkios Europos futbolo komandos.

„Arba su mumis, arba traukitės ir jūsų mūsų tarpe nėra“, – cituojami FIFA prezidento G.Infantino žodžiai.

Planuojama, kad Superlyga startuos 2021 metais. Jau pranešta, kad į Superlygą žada pereiti ispanų „Barcelona“, Madrido du klubai – „Real“ ir „Atletico“, vokiečių Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“, anglų „Manchester United“, Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“, prancūzų „Paris Saint-Germain“ ir Marselio „Olympic“, italų Milano „Inter“, „Roma“ ir Turino „Juventus“.

Straipsnio įvertinimas: 10 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (17)

MettaworIdpeace
4 33 11-08 17:37
Tuomet superlygai teks rengt ir tikraji rinktiniu cempionata. Nes nu kam bus idomus pasaulio cemopionatas be geriausiu zaideju? Ar idomus tik todel, kad organizuos FIFA? Ne. Pasaulio cempionatai idomus del zaideju, o ne del to kas organizuos.
Carkey_
0 1 11-09 04:28
Būtų šansas Arsenalui