Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Football Leaks": tyrimas apie tai, kaip Infantino padėjo PSG ir "Man City" klubams tapti neįtikėtina jėga futbole


"Football Leaks" penktadienį vakare pradėjo viešinti tyrimo, kurį atliko visus pastaruosius metus, detales.

Kol kas daug informacijos nepasiekiama. "Get French Football News", kuris yra vienas iš pirminių informacijos skleidėjų, skelbia "Football Leaks" atlikti tyrimo pagrindines temas.

Kol kas žinomos šios:

1) Infantino ir Platini pridengė sukčiavusį Paryžiaus "Saint-Germain" klubą.

2) "Manchester City" klubui išvengti didesnės nuobaudos iš FFP (Financial Fair Play) padėjo skandalingasis Prancūzijos politikas Nicolas Sarkorzy.

3) PSG savininkai į klubą iš viso yra investavę 1,8 milijardus eurų. Nepaisant tokios įspūdingos sumos, paryžiečiams dėl Infantino ir Platini įsikišimo pavyko apeiti FFP taisykles. Teigiama, kad jeigu ne dviejų minėtų vyrų ryšiai, PSG būtų automatiškai diskvalifikuotas iš visų Europos futbolo turnyrų.

4) "Manchester City" savininkai per septynerius metus klubo iždą papildė 2,7 milijardais eurų. Tai buvo padaryta nesilaikant FFP ir dangstantis už akcininkų bei specialiai didesnę vertę turinčių rėmimo sutarčių.

5) Nicolas Sarkozy milijardieriams iš Kataro 2010 metais įvykusiame susitikime pasakė, kad jeigu jie perims PSG valdymą ir įkurs sporto kanalą (BeIN Sports) Prancūzijoje, jis duos nurodymus Micheliui Platini, kad 2022 metų pasaulio futbolo čempionatas įvyktų Katare.

6) Kai FFP atlikinėjo tyrimą dėl "Manchester City" finansinės padėties, tuometines UEFA generalinio sekretoriaus pareigas užėmęs Gianni Ifantino "miestiečių" generaliniam direktoriui Khaldoonui Al Mubarakui pareiškė: "Dėkojų už pasitikėjimą, žinai, kad gali manimi pasitikėti."


"Dier Spiegel" duomenis, tarp elitinių Europos futbolo klubų šiuo metu paslapčia vyksta derybos dėl privačios lygos įkūrimo Senajame žemyne.

 

 

Straipsnio įvertinimas: 2 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (18)

zirns
0 2 11-03 09:41
.:
Kazkaip nelbai tokie dalykai ir stebina, kai visas pasaulis yra vien tik verslas, o didysis futbolas yra vienas didziausiu verslu kuris apjungia daug sriciu. Mano nuomone vien tos ispustos zaideju perejimu kainos is dalies gali but naudojamos kaip pinigu plovimo schema, bet i tai nieks neatsizvelgs nes visi gauna tam tikra pyrago dali
Toks sudinas verslas - futbolas Europoje.. Amerikieciu sporto modelis, tai yra verslas, nes visi i ji isijunge - uzdirba ir ten daug saugikliu sudeliota nuo visko pagrindu, tuo paciu ir sportine prasme savo sporte jie yra aukstam ar net auksciausiam lygyje. Futbolas, kuri turim Europoje, tai isvis klausimas, ar tai galima laikyti verslu? kai pradirba, prasiskolina milijardus. Hobis, politikos irankis - TAIP. Irankis bunant kazkokioj nisoje - plauti pinigus, pelnytis is sutartu varzybu - TAIP. Visumoje, tai yra nesportisku dalyku makalyne, vieta sukti visokias varkes visais imanomais lygiais, tikrai nesistebiu, kad padeda arabams sumerkti milijardus i futbolo misraine.