Formą atgaunančio L. Spalvio dublis atnešė pergalę "Kaiserslautern" klubui (VIDEO)

Sekmadienį puikų mačą „Bundesliga.2“ pirmenybėse sužaidė Lietuvos rintinės puolėjas Lukas Spalvis, kuris pelnė du pergalę atnešusius įvarčius.

Lietuvis „Kaiserslautern“ įvarčių sąskaitą atidarė penktąją susitikimo minutę, tiksliu smūgiu galva. Po pusvalandžio – 35-ąją minutę, po kampinio L. Spalvis pasižymėjo dar kartą, taip padvigubindamas savo ekipos persvarą. Galiausiai 88-ąją minutę puolėjas buvo pakeistas ir vietą aikštėje užleido Sebastianui Anderssonui.

Nors antrajame kėlinyje varžovai sušvelnino rezultatą, „Kaiserslautern“ džiaugėsi pergale išvykoje 2:1 prieš „Braunschweig“ klubą.

L. Spalviui tai buvo trečiasis ir ketvirtasis įvarčiai per dvyliką mačų antroje Vokietijos Bundeslygoje. Dar vieną įvartį lietuvis pridėjo Vokietijos taurės turnyre.

Nepaisant šios pergalės, „Kaiserslautern“ su 15 taškų Vokietijos antrajame divizione išliko paskutinėje pozicijoje. Artimiausi konkurentai šią ekipą vis dar lenkia penkiais taškais.

Priminsime, jog L. Spalvis priklauso Lisabonos „Sporting“ komandai, o į „Kaiserslautern“ jis buvo išnuomotas vienam sezonui siekiant atgaivinti žaidėjo formą po pernai patirtos sunkios traumos.