Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Fulham" atleido S. Jokanovičių, jį keičia "Leicester" stebukladarys C. Ranieri


Londono "Fulham" klube įvyko jau lauktos permainos - iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas niekaip į pergalių kelią komandos nesugrąžinęs Slaviša Jokanovičius.

50-metis futbolo specialistas Londono komandai vadovavo nuo 2015 metų. Jis po gana ilgos pertraukos sugebėjo grąžinti "Fulham" į Anglijos "Premier" lygą, tačiau sugrįžimas bent kol kas nėra pats gražiausias.

"Fulham" po 12 turų yra paskutinėje vietoje. Komanda kol kas pajėgė iškovoti vos vieną pergalę ir du kartus sužaisti lygiosiomis.

Atsisveikinus su strategu iš Serbijos, į jo vietą buvo pasikviestas visai futbolo visuomenei žinomas Claudio Ranieri. 67-erių metų italas pastaruoju metu nedirbo jokiame klube.

Po istorinio triumfavo "Premier" lygoje su "Leicester", C. Ranieri trumpam dirbo "Nantes" ekipoje, kurią dėl nesutarimų su klubo vadovais nusprendė palikti vos tik prasidėjus sezonui.

C. Ranieri tai bus trečias klubas Anglijoje - be "Leicester" jis taip pat yra treniravęs Londono "Chelsea".

Straipsnio įvertinimas: 3 2

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (6)

6 38 11-14 11:43
netikiu kad laimes premierlyga,bet manau patemps i virsu fulhama,linkiu sekmes jam,labai geras treneris ir paprastas malonus zmogus.
1892
 1892
4 31 11-14 11:55
Super naujiena. Su tokiomis investicijomis ir tikslais Fulham tikrai per žemai. Reikėjo permainų, ir jos labai puikios. Welcome back, Claudio.
 apl8
1 8 11-14 15:31
Lesteris ir 2015 ant iskritimo ribos buvo, Ranieri patempe iki 15 gal vietos nebepamenu, bet ne cia esme, svarbiausia buvo islikti EPL, o kas buvo 2016 visi zinom ir dar laukiu kada filma isleis apie Lapiu pakilima is 4 lygos iki Barklai taures laimejimo
FC_The_Blues
0 0 11-14 19:00
Kaip Givemesport buvo parašę: Kai Ranieri tapo Chelsea treneriu, S.Jokanovič tapo pirmu jo pirkiniu,o dabar keičia jį trenerio poste.
2 2 11-14 12:33
Tiesto:
Mano komentaras prieš porą dienų ir buvo, kad reiktų pakeisti trenerį Fulhamui. Bus įdomu ką nuveiks Ranieri su Fulhamu.
Tiesto, tai tu genijus, to prognozuoti buvo neimanoma.