Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Futbolo visuomenė dar to nematė: PSG puolėjas išgelbėjo varžovus nuo savo komandos įvarčio

lrytas.lt 2019-04-08 11:17:05 Ligue 1 Paris Saint-Germain FC

Prancūzijos čempionato lyderiai Paryžiaus „Saint-Germain“ sekmadienį nesugebėjo įveikti „Strasbourg“ komandos ir sužaidė lygiosiomis 2:2.

Dėl prarastų dviejų taškų labiausiai graužtis turėtų PSG klubo puolėjas Ericas Choupo-Motingas.

Futbolininkas savo komandą išvedė į priekį 13-ąją minutę, tačiau vėliau „Strasbourg“ išlygino rezultatą. Tada ir atėjo laikas tam susitikimo momentui, kurį po rungtynių dar ilgai prisimins visi.

E.Choupo-Motingas 28-ąją minutę galėjo vėl atstatyti turėtą vieno įvarčio persvarą, tačiau įsigudrino neįmušti nuo vartų linijos.

Žaidėjas, kai jau atrodė, jog kamuolys po komandos draugo smūgio atsidurs vartuose, sugebėjo šį sustabdyti ties vartų linija ir pataikyti į virpstą.