Futbolo visuomenė dar to nematė: PSG puolėjas išgelbėjo varžovus nuo savo komandos įvarčio

Prancūzijos čempionato lyderiai Paryžiaus „Saint-Germain“ sekmadienį nesugebėjo įveikti „Strasbourg“ komandos ir sužaidė lygiosiomis 2:2.

Dėl prarastų dviejų taškų labiausiai graužtis turėtų PSG klubo puolėjas Ericas Choupo-Motingas.

Futbolininkas savo komandą išvedė į priekį 13-ąją minutę, tačiau vėliau „Strasbourg“ išlygino rezultatą. Tada ir atėjo laikas tam susitikimo momentui, kurį po rungtynių dar ilgai prisimins visi.

E.Choupo-Motingas 28-ąją minutę galėjo vėl atstatyti turėtą vieno įvarčio persvarą, tačiau įsigudrino neįmušti nuo vartų linijos.

Žaidėjas, kai jau atrodė, jog kamuolys po komandos draugo smūgio atsidurs vartuose, sugebėjo šį sustabdyti ties vartų linija ir pataikyti į virpstą.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Is this the worst miss of all time? <br><br>Eyebrows were raised when PSG signed Eric Maxim Choupo-Moting from relegated Stoke City...<br><br>But this is something else  <a href="https://t.co/zSudeXAl1b">pic.twitter.com/zSudeXAl1b</a></p>&mdash; Football on BT Sport (@btsportfootball) <a href="https://twitter.com/btsportfootball/status/1114983349301522439?ref_src=twsrc%5Etfw">April 7, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>