Futsal A lygoje – šeimininkų pergalės

„Betsafe Futsal A lygos“ čempionate sekmadienį vyko keturi 4-ojo turo susitikimai. Visose rungtynėse pergales šventė rungtynių šeimininkai.

Sausakimškoje Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje susitiko dvi Vilniaus komandos – formalūs šeimininkai Vilniaus dailės akademijos (VDA) futbolininkai ir „Bekento“ ekipa.

VDA komanda pradėjo rungtynes užtikrinčiau ir penktą minutę išsiveržė į priekį po Pavelo Šarynskio įvarčio iš arti. Po dviejų minučių „dailininkų“ persvarą tolimu šūviu padvigubino Tomas Bielickas. „Bekentas“ ne kartą klydo individualiai, bet ekipos lyderis Artūras Juchno sušvelnino pranašumą kėliniui įpusėjus.

Po pertraukos aistringai savo gerbėjų palaikomas „Bekentas“ buvo perėmęs iniciatyvą, bet nesugebėjo įmušti išlyginamojo įvarčio. Vėliau Andriaus Šmigelskio auklėtinių gynyba pradėjo byrėti, o laisva erdve prie varžovų vartų VDA pasinaudojo puikiai – paskutinėmis minutėmis pergalę jiems užtikrino Dariaus Pupliausko ir Gedimino Skrocko įvarčiai.

Čempionų lygos kovoms besiruošiantis Kauno „Vyčio“ klubas namų areną šio turo rungtynėms pasirinko Alytaus sporto areną. Joje kauniečiai jautėsi komfortabiliai ir 6:0 sutruškino Vilniaus „Turbotransfers“ komandą.

Įspūdinga dvikovą išvydo Jonavos sporto arenoje susirinkę aistruoliai. Vietos „Vikingai“ ir svečiai iš Naujosios Akmenės - Akmenė“ pelnė net devynis įvarčius. Permainingoje kovoje dar 33 minutę rezultatas buvo lygus 3:3, bet per paskutines šešias minutes du Eisvino Utyros įvarčiai ir vienas tikslus Luko Čepkausko smūgis užtikrino pergalę jonaviečiams 6:3.

Savo ruožtu Gargždų „Taško“ komanda iškovojo antrą pergalę čempionate. A lygos vicečempionai rungtynes su Panevėžio „Sportidus“ pradėjo prastai, kai jau antrąją minutę praleido įvartį. Tačiau Mindaugo Jonelio treniruojami gargždiškiai atsakė į tai keturiais įvarčiais. Antrajame kėlinyje svečiai sumažino atsilikimą iki vieno įvartį ir susitikimo pabaigoje užkūrė pirtį „Taško“ futbolininkams, bet šeimininkai atsilaikė ir šventė pergalę 4:3.

Rungtynių statistika:

Gargždų „Taškas“ – Panevėžio „Sportidus“ 4:3 (3:1)
Gargždų miesto Policijos salė, 150 žiūrovų
Teisėjas – Vijūnas Vasiliauskas
Įvarčiai: 2 min. E. Stankevičius (0:1), 9 min. M. Perepliotovas (1:1), 13 min. V. Pocevičius (2:1), 16 min. G. Samsonik (3:1), 21 min. V. Pocevičius (4:1).

Kauno „Vytis“ – Vilniaus „Turbotransfers“ 6:0 (3:0)
Alytaus sporto rūmai, 50 žiūrovų
Teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius
Įvarčiai: 1 min. T. Sirevičius (1:0, į savo vartus), 13 min. E. Kleber (2:0), 17 min. Isaac (3:0), 24 min. J. Zagurskas (4:0), 29 min. Matsumoto (5:0), 38 min. R. Medeiros (6:0).

„Jonavos Vikingai“ – Naujosios Akmenės „Akmenė“ 6:3 (3:2)
Jonavos sporto arena, 150 žiūrovų
Teisėjas – Edgaras Bučinskas
Įvarčiai: 9 min. E. Jasaitis (0:1), 15 min. J. Jeremejev (1:1), 15 min. L.Stonkus (2:1), 16 min. N. Stankus (2:2), 19 min. E. Utyra (3:2), 28 min. A. Vieira (3:3), 34 min. E. Utyra (4:3).

VDA – Vilniaus „Bekentas“ 4:1 (2:1)
LEU sporto salė, 120 žiūrovų
Teisėjas – Mantas Pomeckis
Įvarčiai: 5 min. P. Šarynskis (1:0), 7 min. T. Bielickas (2:0), 9 min. A. Juchno (2:1), 38 min. D. Pupliauskas (3:1), 39 min. G. Skrockas (4:1).