Futsal čempionato starte – užtikrinta „Vyčio“ pergalė

Sekmadienį startavo 2018-2019 m. Lietuvos „Betsafe Futsal A lygos“ čempionatas. Jį sėkmingai pradėjo nugalėtojų titulą ginanti Kauno „Vyčio“ komanda.

Mindaugo Grigalevičiaus treniruojami kauniečiai svečiuose susitiko su varžybų debiutantais Naujosios Akmenės „Akmene“.

Šeimininkams rungtynėse pavyko atsilaikyti didžiąją dalį pirmojo kėlinio, bet „Vytis“ savo įvarčių sąskaitą atidarė legionierių iš Brazilijos pagalba. 16 minutę Vagneris Barbosa išvedė komandą į priekį smūgiu iš arti, o jau po minutės Genigle Delmiro (Guesinho) padvigubino persvarą.

Po pertraukos Matsumoto pelnė trečiąjį „Vyčio“ įvartį. „Akmenės“ treneris vėliau išnaudojo minutės pertraukėlę ir po jos šeimininkai atgaivino intrigą tiksliu Daliaus Barakauskio smūgiu standartinėje situacijoje.

Vis dėlto Kauno klubas įrodė savo pranašumą. 33 minutę Isaacas iš arti įmušė įvartį, o po penkių minučių gražią komandinę kombinaciją išpildė Lukas Sendžikas. Rungtynės baigėsi „Vyčio“ pergale 5:1.

Kitose rungtynėse Mažeikiuose vyko įtempta kova tarp VIP ir debiutantų Panevėžio „Sportidus“ klubų. Pirmasis įvartis rungtynėse krito tik 29 minutę, kai svečių žaidėjas Domantas Ežerskis įsimušė sau į vartus. Tačiau „Sportidus“ pavyko atsigauti -  du vėlyvi Dano Kulišausko įvarčiai jiems atnešė pirmus tris taškus.

Kitos dvejos pirmojo turo rungtynės (VDA-„Jonavos Vikingai“, „Bekentas“- „Turbotransfers“) nukeltos į vėlesnį laiką.

Rungtynių statistika:

„Akmenė“ – „Vytis“ 1:5 (0:2)
Naujosios Akmenės sporto rūmai
Teisėjas – Mantas Pomeckis
Įvarčiai: 16 min. V. Barbosa (0:1), 17 min. G. Delmiro (0:2), 28 min. Matsumoto (0:3), 31 min. D. Barakauskis (1:3), 33 min. Isaac (1:4), 39 min. L. Sendžikas (1:5).

VIP – „Sportidus“ 1:2 (0:0)
Mažeikių sporto kompleksas
Teisėjas – Vladimir Gerasimov
Įvarčiai: 29 min. D. Ežerskis (1:0, į savus vartus), 35 min. D. Kulišauskas (1:1), 39 min. D. Kulišauskas (1:2).