Futsal: Jonavoje – dramatiška Mažeikių ekipos pergalė

Jonavos sporto arenoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos vienos likusios šeštojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės, kuriose Jonavos „Vikingai“ susirėmė su Mažeikių VIP ekipa.

Po atkaklios kovos svečiai iš Mažeikių sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 4:3.

Tiesa, po pirmojo kėlinio šiame mače pirmavo šeimininkai. Du Pauliaus Osausko įvarčiai, vienas kėlinio pradžioje, kitas – jo pabaigoje, leido „Vikingams“ po pertraukos pirmauti 2:1. Vienintelį pirmojo kėlinio įvartį VIP gretose įmušė Edgaras Baranauskas.

Būtent E. Baranauskas ir tapo VIP komandos gelbėtoju. Antrojo kėlinio pradžioje jam pavyko rezultatą išlyginti ir švieslentėje 2:2 degė gan ilgą laiką.

Likus jau kiek mažiau nei 5 minutėms Marius Butėnas svečius išvedė į priekį. Visgi 38 minutę Artūras Rocys rezultatą išlygino, bet paskutinį žodį tarė minėtasis E. Baranauskas, pergalingą įvartį įmušęs 39 minutę ir į savo sąskaitą įsirašęs „hat-tricką“.

Po šios pergalės VIP su 11 taškų pakilo į ketvirtą vietą, o „Vikingai“ su 9 taškais nukrito į šeštąją.

2’ [1 : 0] Paulius Osauskas
15’ [1 : 1] Edgaras Baranauskas
18’ [2 : 1] Paulius Osauskas
26’ [2 : 2] Edgaras Baranauskas
36’ [2 : 3] Marius Butėnas
38’ [3 : 3] Artūras Rocys
39’ [3 : 4] Edgaras Baranauskas