"Futsal": "Pramogos" išsilaiko pirmoje vietoje

Optibet Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaistas visas 13-asis turas. Visos keturios rungtynės vyko beveik vienu metu, o šiame ture į pergalių kelia sugrįžo Kauno „Vytis“. Po dvejų pralaimėjimų iš eilės „Vytis“ svečiuose 4:1 nugalėjo Jonavos „Vikingus“.

Įdomu tai, kad „Vytis“ net tris įvarčius pelnė jau per pirmą kėlinį. Kėlinio pradžioje ir pabaigoje pasižymėjo Lukas Sendžikas, o įpusėjus kėliniui – Tomas Bučma.

Antrajame kėlinyje šansų turėjo abi ekipos, bet jos išnaudojo tik po vieną progą. „Vikingų“ gretose pasižymėjo Vadimas Pinko, bet tą pačią minutę trijų įvarčių persvarą atstatė L. Sendžikas.

Nepaisant šios pergalės, „Vytis“ liko antroje vietoje, kadangi pergalę iškovojo ir Gargždų „Pramogos“ ekipa, kuri svečiuose po sunkios kovos 3:1 nugalėjo Mažeikių VIP ekipą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo lygus 1:1, bet antrojo kėlinio pabaigoje „Pramogoms“ pavyko įmušti du įvarčius, o rungtynių didvyriu tapo Aurimas Skurdelis, kuris ir pelnė abu įvarčius.

„Sausą“ pergalę iškovojo SC „Akmenės“ komanda. Ji namų arenoje 3:0 nugalėjo Panevėžio „Sportidus“ komandą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Edvinas Jasaitis, pasižymėjęs pirmojo kėlinio pabaigoje, o rungtynių pabaigoje įvartį įmušė ir Rokas Gedminas.
Be pergalių šiame sezone lieka VDA klubas, kuris šįkart 3:6 pralaimėjo lygos naujokams FA „Šiauliams“. 28 minutę rezultatas dar buvo 3:3, bet aikštės šeimininkai gerai sužaidė rungtynių pabaigą ir įmušė tris įvarčius be atsako per paskutines dešimt minučių.

Jonavos „Vikingai“ 1 : 4 Kauno „Vytis“

3’ [0 : 1] Lukas Sendžikas
9’ [0 : 2] Tomas Bučma
20’ [0 : 3] Lukas Sendžikas
34’ [1 : 3] Vadim Pinko
34’ [1 : 4] Lukas Sendžikas

FA „Šiauliai“ 6 : 3 VDA

4’ [1 : 0] Marius Baziulis
18’ [2 : 0] Ernestas Pilypas
18’ [2 : 1] Marius Šoblinskas
20’ [2 : 2] Artūras Žarnovskis
21’ [2 : 3] Vidmantas Veikalas
23’ [3 : 3] Mindaugas Toleikis
29’ [4 : 3] Ernestas Pilypas
33’ [5 : 3] Rokas Lekiatas
40’ [6 : 3] Darius Jankauskas

SC „Akmenė“ 3 : 0 Panevėžio „Sportidus“

17’ [1 : 0] Edvinas Jasaitis
18’ [2 : 0] Edvinas Jasaitis
39’ [3 : 0] Rokas Gedminas

Mažeikių VIP 1 : 3 Gargždų „Pramogos“

15’ [0 : 1] Algimantas Bačanskis
18’ [1 : 1] Rokas Gecevičius
33’ [1 : 2] Aurimas Skurdelis
40’ [1 : 3] Aurimas Skurdelis (iš 6 m. b.)