Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Futsal turas: pamokos vicečempionui, autsaiderio pirmoji pergalė ir hat-trickas


2018-12-17 00:00:00

Lietuvos futsal A lygoje sekmadienį sužaistos trejos rungtynės. Įspūdingą žaidimą pademonstravęs Kauno „Vytis“ 7:2 sutriuškino vicečempionus Gargždų „Pramogos – SC“ futbolininkus bei su šešiomis pergalėmis iš tiek pat galimų lieka vienintele lygos komanda iki šiol nepraradusia taškų.

Gargždų atstovams itin nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia, kai pirmąją minutę Isaacas Cesaras psainaudojo susikurtu šansu. Tas pats Isaacas pelnė ir antrąjį rungtynių įvartį.

„Prasileidus įvartį, buvo ilga pauzė, kai neprasileidome. Prie 0:2 greitai įmušėme, sumažinome persvarą, lygtai viltelė atsirado, tada vėl koncentracijos stoka, meistriškumo stoka. Jie favoritai ir jie tą įrodė. Jų žaidėjai yra individualiai stipresni, jie žinojo mūsų silpnąsias vietas, stengėsi daugiau žaisti individualiai, o tai jų stiprioji pusė“, - vertindamas pralaimėjimą, po dvikovos sakė: „Pramogos – SC“ treneris Mindaugas Jonelys.

Įpusėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkų persvara tapo triuškinama – komandas skyrė jau keturi įvarčiai.

„Pergalę nulėmė progų realizavimas. Mes daugiau kontroliavome kamuolį, o meistriškumas savo duoda. Treniruotėse atsiduodame šimtu procentų ir tas aikštelėje matosi. Turėjome planą spausti varžovus ir neleisti jiems sukurti progų“, - po dvikovos sakė Tomas Bučma.

Įvarčiai: Isaacas 3, T.Bučma, Carlos Eduardo, Luizas Henrique, Leandro; D.Zubauskas, A.Marcinkevičius.

Šias rungtynes su malonumu prisimins Mažeikių VIP ekipa, kuri nutraukė šešerių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją bei turnyro lentelėje pakilo į priešpaskutinę vietą. VIP sostinėje 3:1 nugalėjo kol kas žaidimo nerandantį Vilniaus „Bekentą“.

Gynybinio stiliaus rungtynėse pirmasis įvartis krito penktąją minutę. Antrojo kėlinio pradžioje „Bekentas“ rezultatą išlygino, tačiau rungtynių pabaiga priklausė svečiams iš Mažeikių.

„Greičiausiai tai buvo geriausios šio sezono mūsų rungtynės. Žiūrint iš kovingumo pusės, kovojome kaip tikra komanda, ko šį sezoną ir trūksta. Vienas iš dalykų lėmusių pergalę – mes pirmi įmušėme ir per rungtynes praleidome tik vieną įvartį. Ši pergalė suteikė pasitikėjimo. Tikiu, kad kitą savaitgalį parodysime žemaittišką charakterį ir kilsime iš lentelės dugno“, - sakė du įvarčius pelnęs Deividas Gineitis.

Įvarčiai: P.Sakalis; D.Gineitis 2, A.Šteinas

Trečiose sekmadienio rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo „Akmenės“ futbolininkai, kurie 5:2 nugalėjo „Turbotransfers“ iš sostinės. Pastarieji įklimpo į „Akmenės“ pasiūlytą žaidimą ir per pirmas keturias minutes praleido du Edvino Jasaičio įvarčius. „Turbotranfers“ bandė gaudyti varžovus, tačiau kai sumažindavo skirtumą, iškart gaudavo atgal.

Likus žaisti dešimčiai minučių, Justas Gulbinas sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau Tomas Rakašius iškart atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

„Niekas nepavyko. Bėgome, griuvome.. Be to, neturime vyriško charakterio, kai reikia perlaužti rungtynes savo naudai. Deja“, - sakė Marijus Rimas.

Įvarčiai: E.Jasaitis 3, T.Rakašius, G.Domkus; D.Reimaris, J.Gulbinas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes