G. Bale'as ir M. Asensio toliau veda į pergales Madrido "Real" (VIDEO)

Naktį iš antradienio į trečiadienį Niujorke savo viešnagę užbaigė Madrido "Real" ir "Roma".

Draugiškame turnyre Juleno Lopetegui auklėtiniai rezultatu 2:1 pranoko "Roma" futbolininkus."Baltieji" jau rungtynių pradžioje sutvarkė visus reikalus ir jaunimui antrajame kėlinyje davė išsaugoti rezultatą.

Jau 2-ąją minutę Marco Asensio po nuostabaus Garetho Bale'o perdavimo išvedė Madrido "Real" į priekį. 15-ąją minutę rezultatas tapo jau 2:0 - savo įvartį pasiekė G. Bale'as.

83-ąją minutę Kevinas Strootmanas sušvelnino atsilikimą, tačiau daugiau progų pasižymėti "Roma" neturėjo.

Madrido "Real" JAV iškovojo dvi pergales ir sykį nusileido "Man Utd". "Roma" džiaugėsi viena pergale ir du kartus patyrė nesėkmę.

"Real Madrid" 2 - 1 "Roma"
2' [1 - 0] M. Asensio
15' [2 - 0] G. Bale
83' [2 - 1] K. Strootman