Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Higuainas: "Juventus" mane paprasčiausiai išspyrė iš klubo"


Gonzalo Higuainas vis dar laiko nuoskaudas ant Turino "Juventus" klubo, kuris šią vasarą atsisakė argentiniečio paslaugų.

Rugpjūtį G. Higuainas po dviejų sėkmingų sezonų buvo priverstas palikti "senąją senjorą", kai ši nusprendė skirti 100 mln. eurų investiciją į Cristiano Ronaldo.

30-metis puolėjas per du sezonus sumušė 55 įvarčius ir sykį padėjo komandai pasiekti UEFA Čempionų lygos finalą. Kaip teigia pats futbolininkas, šią komandą jis vis dar labai gerbia.

"Mano jausmai šiai komandai yra patys geriausi, nes tiek žaidėjai, tiek ir sirgaliai su manimi elgėsi pavyzdingai", - sakė Pipita.

"Žinoma, kad aš pats neprašiau leidimo išvykti. Iš tikrųjų viskas buvo taip, kaip ir visi sako - jie mane išspyrė. Iš "Milan" klubo greitai pajutau palaikymą ir mane tai įtikino.

Aš iškart supratau, kad kažkas tarp manęs ir "Juventus" įvyko, kai jie nusipirko Ronaldo. Taigi, sprendimas išvykti nebuvo mano paties.

Per tuos dvejus metus "Juventus" ekipai daviau viską, ką galėjau. Su Cristiano atvykimu jie norėjo padaryti didžiulį šuolį, todėl man buvo pasakyta, kad aš negalėsiu čia likti, bet tuo pačiu bus surasti sprendimai. Tas sprendimas buvo išvykti į "Milan", - pridūrė puolėjas.

G. Higuaino gyvenimas Milane nėra prastas - jis per septynerias rungtynes yra įmušęs šešis įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

2 8 10-18 19:11
Ir gerai - nereikėjo Neapolio išmainyti į pinigus.
1 3 10-18 16:49
Vaidoshius:
Gal ir būtų gaila, bet esi parsidavusi šiukšlė kaip ir ta pats Pedalo lavonas, kurio dėka ir buvai praspirtas :D Jeigu būtų likęs Napolyje arba jeigu jau toks ūbagas jauteisi tai išėjęs į malkinę ir būtų likęs legenda. Dabar dėl kelių pensininkų vienos komandos lygos titulų parsidavei kaip šiukšlė, tai gali verkti kiek nori, niekas tikrai nepagailės :D
barca duxino pensininku lyga kiek tik eina ;DDDD
Vaidoshius
33 17 10-18 14:45
Gal ir būtų gaila, bet esi parsidavusi šiukšlė kaip ir ta pats Pedalo lavonas, kurio dėka ir buvai praspirtas Jeigu būtų likęs Napolyje arba jeigu jau toks ūbagas jauteisi tai išėjęs į malkinę ir būtų likęs legenda. Dabar dėl kelių pensininkų vienos komandos lygos titulų parsidavei kaip šiukšlė, tai gali verkti kiek nori, niekas tikrai nepagailės