Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Higuainas: nebuvau laukiamas "Chelsea" klube


2018-08-03 17:33:33 Gonzalo Higuain Chelsea FC A.C. Milan

Gonzalo Higuainas šiandien oficialiai spaudos konferencijoje buvo pristatytas kaip naujasis "Milan" klubo žaidėjas.

Ketvirtadienį argentinietis atvyko į Milaną ir sėkmingai atliko medicininį patikrinimą. Patyręs puolėjas "rossoneri" ekipoje iš pradžių rungtyniaus nuomos pagrindais, o po metų bus išpirktas už 36 mln. eurų sumą.

Prieš dar oficialiai būnant "Juventus" žaidėju žiniasklaidoje sklido kalbos, kad Londono "Chelsea" taip pat nori G. Higuaino, tačiau puolėjas pareiškė, kad nebuvo laukiamas šioje komandoje.

"Jaučiu specialų ryšį Maurizio Sarri. Kalbėjome su juo dėl galimybės vėl dirbti kartu, tačiau problema buvo ta, kad jis tebuvo vienas žmogus "Chelsea" klube, kuris manęs ten norėjo."

Milane situacija yra visai kitokia - čia visi džiaugiasi dėl mano perėjimo", - teigė puolėjas.

G. Higuainas dar vakar atskleidė, kad nenorėjo palikti "Juventus", tačiau suprato, kad futbole jausmai nėra rodiklis: "Nenorėjau išvykti, bet situacija yra kokia ji yra. Jie man pasakė, kad dėl finansinės situacijos nėra galimybių mane čia išlaikyti, todėl mums būtų geriausia išsiskirti.

Po to, ką padariau "Juventus" klube, maniau, kad nusipelniau gerokai daugiau pagarbos, tačiau toks jau tas futbolas."

Straipsnio įvertinimas: 5 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (10)

FootballMode1
5 32 08-03 20:25
Galima aisku nemegti Cristiano. Kiekvienas zmogus ura skirtingas ir kiekvienam vieni patinka, o kiti nepatinka. Bet kai zmogus yra siek tiek protingesnis nei bezdzione ( tikrai nenoriu nei vieno izeisti )., tada jis pamastys netaikydamas savo antipatiju. Jis supras, kad zeminti zmogu, kuris kiles is vargingos seimos, paaukojes tiek daug, pasieke tiek daug. Gal jis ir arogantiskas ir ne visada adekvatus, bet... Kad ir kokia butu zvaigzde, niekada nebuvo nusiskundimu kaip komandos nariu. Zmogus atidave save visiskai visa sportui. Atsisake alkocholiu, vakareliu, dirbo visus tuos metus daugiau nei kiti profesionalus sportininkai. Pasakysiu tiesiai. Nesu niekada girdejes apie kita zmogu tiek atidavusi save sportui. Jus nepagalvojat kaip gra sunku save taip aukoti? Pagalvokit kiek kartu buvo kai pasakere sau, kad dabar tikrai sportuosiu begiosiu kr jokiu saldumynu ar alaus? Cia zmogus nerai is metu..Paauglystes metai, niekad nebuvo niekas isslinde, kad jis kur klube ar cigarete rukytu ar kur mcdake sedetu. Kartais ir pagalvoji, kad jis ir butu prastesnis nei Messi, gal to talento ir nera tiek, bet tas visas darbas tiek metu ir atsidavimas, neleidziant sau pasiduoti jokiai pagundai.. kokia valia zmogaus turi buti, ar ne toks zmogus gale dienos nusipelbys begalines pagarbos, nors ir gale musio liktu pralaimejes...
Vaidoshius
27 42 08-03 18:45
Nupirko už €90 limonų, išmetė kaip šiukšlę dėl futbolo Byberio ir populiarumo socialiniuose tinkluose bei buvo tiesiogiai iškeistas į futbolo kekšę. Ar gali būti žiauresnis uždūchinimas? Biški net pagailo iš tikro, nors iš kitos pusės būdamas Neapolio numylėtiniu lygiai taip pat parsidavė kaip kekšė tiesioginiams konkurentams Rubentusui, tai lyh ir gavo tai ko nusipelnė. Nebūtū pats žiaurus, nebūtų ir futbolas jam žiaurus
Vaidoshius
1 4 08-03 22:38
Tiesto:
Turbūt visi, išskyrus Sarri ir patį Higuainą supranta, kad persikėlimas į stipriausią pasaulio lygą jam pasibaigtų fiasko. Buvo baisu jį stebėti PČ, kuris indikavo, kad viskas jau su juo aišku. Juventusas irgi tą supranta ir rado atmazą atseit pinigų jie neturi mokėt jam algos. Čia pasakos vaikam, o juve atsikratė būsimo inkaro.
Palauk, nesupratau, kažkaip girdėjau, kad Higuainas yra aukščiausio lygio puolėjas, kuriam Messi trukdo sužibėti Bet tik tapęs Arrogantnaldo šiukšlės finansinio ir sportinio inkaro auka jau Tapinaldo graužikai jį lavonu vadina Tai apsispręskit vieną kartą, iš šono nekaip atrodo
Vaidoshius
3 5 08-03 22:35
FootballMode1:
Nu va, nereikejo nei ivardint, bezdzione pati islindo. Kaip tik minejau, kad ant tokio zmogau tiek pasiekusio savo jegomis, nes nei aplinka nei zmones aplink jam negalejo tiek duoti, gali tik neissilavines, ir isoaikintas vaikigalis, kuris prie kompo leidzia daugiau laiko nei bet kas ir lieja pykti ant visu, nes negali atleisti sau, kad nieko nedaro, kad bent kazkiek butu geresnis..
Kokio pykčio???? Nuo kada senų futbolo naujienų kopijavimas ar faktinės statistikos pateikimas pradėtas vadinti pykčiu??? Prie kokio kompo?? Jei leisčiau prie kompo daug laiko būčiau toks pats mankurtas kaip tu nesugebantis net vieno sakinio iš penkių žodžių be klaidų suregzti, ką jau ten kalbėt apie "išsilavinimą" Ką čia Tapinaldo malka pasiekė??? Užgesino gaisrą išgelbėjęs daugybę žmonių?? Ištraukė skenduolius?? Ar išrado vaistų nuo vėžio??? Jis yra tik arogantiška šiukšlė, kuri gerai moka spardyti odinę pūslę, pasiekė sako Tiesiog pripažink, kad šiandien GEROKAI padauginai stipraus alaus ir užpuolė nostalgija vienam seksualinių mažumų atstovui. Visiems būna silpnumo akimirkų
OhDude
0 1 08-04 09:44
Nebent tas pats Napoli lauktu dar jo https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E