Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G. Higuainas paskelbė apie karjeros pabaigą Argentinos rinktinėje


2019-03-28 22:29:35 Gonzalo Higuain Argentina

Gonzalo Higuainas daugiau Argentinos rinktinės marškinėlių nebevilkės – 31-erių metų futbolininkas paskelbė, kad deda tašką rinktinių futbole.

Londono "Chelsea" klube nuomos pagrindais rungtyniaujantis futbolininkas paskutinį kartą žaidė vasarą įvykusiame pasaulio čempionate. Jis Argentinai ir G. Higuainui susiklostė nesėkmingai, o pastarasis po rungtynių su Prancūzija daugiau ir nebegrįžo.

"Manau, kad atėjo pabaiga. Viską gerai apgalvojęs nusprendžiau, kad mano laikas rinktinėje yra baigtas", – "Fox Sports" citavo argentinietį.

"Noriu laisvą laiką praleisti su savo šeima. Dabar galite nustoti rūpintis, esu rinktinėje ar ne. Mano laikas čia yra baigtas", – pridūrė G. Higuainas.

2009 metais Argentinos rinktinėje debiutavęs G. Higuainas iš viso sužaidė 75 rungtynes ir pelnė 31 įvartį. Jis, kaip ir daugelis rinktinės senbuvių, pralaimėjo tris finalus – du kartus sėkmė nusisuko Pietų Amerikos pirmenybėse ir sykį pasaulio čempionate.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (5)

Vaidoshius
13 21 03-29 06:55
4 metais per vėlai O jei rimčiau tai biški net gaila paskaičius jo atsisveikinimo žinutę, matosi kaip jį suėdė kritikai už legendinius promuchus WC Ir Copa America, taip ir neatsigavo po jų bei žaidimo kreivė strimgalviais nėrė žemyn. Aišku, niekas neįvertina, kad Argentina niekada tiek metų iš eilės kaip Messi eroj nepasiekdavo tokių gerų rezultatų čempionatuose, bet keli promuchai finaluose visiškai nužudė Higuainą. UEFAdrid laikais buvo totalus žudikas, tik nugaros traumos stabdydavo, bet po to perėjo į merdėjančią pensininkų ir atbrosų lygą ir pasirašė sau nuosprendį niekada daugiau nebebūti top puolėju. Messi fanai storą Higuaino kiaulę atsimins kaip vienintelį dalyką popso kultūroje dėl kurio Messi nebus laikomas geriausiu be konkurencijos per visą istoriją, o tik top3 su Pele ir Maradona. Niekas nenorėtų atsidurti tokioje pozicijoje
1 2 03-29 17:26
Vaidoshius:
https://twitter.com/optajavier/status/846738682660904960 Kaip kraupiai Messi inkaras nuskadino Argentiną, ko gero reikėtų baigti karjerą paskui storą Higuaino kiaulę :D Artesto ligoni, kodėl tu vis bandai nuvemti šūdus, kad Arrogatnaldo šiukšlės nuodėmes nurašyti Messiui? Ar čia eilinis bandymas ištempti jį prie Messi lygio, tik dabar ne futbolo aikštelėje, o arogantiškumu? :D :D https://www.youtube.com/watch?v=HyccgWWSUrs Šitie tai tikrai nebuvo įkinkyti į jungą, o ypač topo viršūnė (koks sutapimas) Higuainas :D
nu ir koki tu cia suda rasineji nori durneli as toi ir youtubes klipu prikopinsiu kad mesi zemiau uz vaitkuna atrodys nori trioxale ar ne?DDDDDDDDDDDD ar vel bijosi atrasyti ? kloune visa argentina nenori mesio rinktineje dalbajobe padiskutuojam ?
0 1 03-29 11:55
Kaip bebutu dave savo indeli rinktineje. Dabar zaidejas gilioje duobeje. Is visu pusiu gauna spaudima, tai manau sveikintinas sprendimas palikti rinktine turesi siek tiek daugiau poilsio ir visa demesi skirt klubiniam sezonui. Plius argentinos puoleju grandyje dabar tokia konkurencija kad wow
2 2 03-29 15:11
MettaworIdpeace:
Matot ta foto? Stai taip atrodo zmones ikinkyti i vergu junga!
Ir vel neina nesutikti su kolega dar dadesiu patys argentinos zmones jau nekencia mesio ir nori kad jis dinktu is rinktines bet is salies atrodo kad sitas inkaras nedings nes nori specialiai nuskandinti rinktines ps vaidoshius vaflis
4 4 03-29 10:12
Pensininku lygos vidutiniokai nepamirsk barcai 3 0 uzmete