Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

G. Neville'as: "Sanchezo atvykimas į "Man Utd" virto tikra katastrofa"


Gary Neville'as teigia, kad "Manchester United" klubui reikia kuo greičiau atsikratyti tokiais žaidėjais, kaip Alexis Sanchezas.

2018-ųjų žiemą į "Man Utd" atvykęs ir geriausiai apmokamu žaidėju klube tapęs čilietis dabar yra siejamas su išvykimu į Milano "Inter". Kaip teigia buvęs "raudonųjų velnių" gynėjas, A. Sanchezo atvykimas į Mančesterio ekipą virto tikra katastrofa.

"Iš pradžių aš šią žinią (Sanchezo atvykimą į "Man Utd" – red.) priėmiau itin pozityviai, nes jis yra labai universalus puolėjas ir galintis mušti daug įvarčių. Visgi šis sandoris tapo tikra katastrofa", – "Sky Sports" laidoje sakė G. Neville'as.

"Neturiu nė menkiausio supratimo, kas su juo nutiko.Yra dvi Alexio dalys – viena, kuri žaidė "Arsenal" ir "Barcelona" klubuose ir kita, kuri pasirodė Mančesteryje. "Man Utd" turi juo kuo greičiau atsikratyti.

Romelu Lukaku čia nenorėjo būti, todėl išvyko. Dabar klubas išgyvena pokyčių metą. Žinau, kad yra keturi ar penki žaidėjai, kurie čia nenori rungtyniauti. Solskjaeras turi keliais jų atsikratyti šiais metais, o likusiais – kitą vasarą", – pridūrė buvęs futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

1 6 08-20 22:01
Kuo greičiau atsikratysim tuo bsu mums geriau, liksi visi kurie atiduos viską kad tik laimėti, savo principus pamirs vardan komandos tada prasidės tikri pokyčiai, neenori poga žaist tegul pizdina *** i madridą, gražu žiūrėti kaip Magvairas, Bisaka, James , Rašfordas, Martialis stengesi va kur yra MU ateitis dabar.
3 4 08-20 13:56
Norejo pabegt alexis is arsenalo vat ir pabego karjiera susigadint