Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

G.Buffonas apie "Juventus" nužudžiusį teisėją: vietoje jo širdies - šiukšlių dėžė


2018-04-12 09:30:44

Turino "Juventus" komandai trūko visiškai nedaug iki stebuklo.

Prieš atsakomąsias Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes su Madrido "Real" net trijų įvarčių deficitą turėję italai karaliavo "Santiago Bernabeu" stadione. "Juventus" pasižymėjo tris kartus, išlygino bendrą rezultatą (3:3), tačiau svečių viltis sudaužė teisėjas Michaelas Oliveris, mačo pabaigoje skyręs abejotiną 11 metrų baudinį.

Netrukus anglas iš aikštės išvijo emocijų nesutramdžiusį "Juventus" vartininką Gianluigi Buffoną, kuris po rungtynių liejo apmaudą:

"Aukšto lygio arbitras nesunaikins visas jėgas aikštėje atidavusios komandos svajonės. Jis panoro tapti pagrindiniu rungtynių veikėju.

Žmogus nebegali daugiau teisėjauti po tokio abejotino incidento, nebent jis turi šiukšlių dėžę vietoje širdies."

40-metis italas sužaidė 117-tą ir greičiausiai paskutinį mačą Čempionų lygoje bei pirmą kartą per savo karjerą šiame turnyre buvo išvytas iš aikštės.

"Jei tau trūksta asmenybės bruožų, turi sėdėti tribūnose ir valgyti traškučius kartu su savo šeima. Šis teisėjas neturi drąsos ar asmenybės dirbti tokiame lygyje.

Tą akimirką aš galėjau Oliveriui nesakyti nė žodžio, tačiau jis privalėjo suprasti, kokio laipsnio katastrofą sukėlė", - teigė legenda.

Apklausa: Ar buvo pražanga bei 11 m baudinys prieš L. Vazquezą?

Taip, Benatia stabdė neleistinai
Ne, gynėjas žaidė į kamuolį
Straipsnio įvertinimas: 40 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Tiesa tokia
34 141 04-12 10:10
Buvo bandoma žaisti į kamuolį, deja nesėkmingai. Tačiau tai nebūvo tyčinis bandymas sulaužyti šonkaulius, taip kad tokie pendeliai gali būti skiriami grupių etape arba pirmojoje dvikovoje. Vakarykštis arbitro sprendimas tikrai netinkamas. Tai buvo ne pirmo kėlinio pabaiga, tai buvo viso pagrindinio laiko pabaiga. Visas pasaulis išskyrus realo fanus sutiks, kad į kitą etapą turi eiti teisėjas, o ne realas.
,
11 60 04-12 10:41
komiras:
epizodas labai sunkus teisejui , galima skirti ,galima ne. tik kaip visada Bufonas renkasi aukos vaidmeni,jau matytas vaizdas. butu buve vyriskiau jei reakcija butu buvus kitokia , pendelis dar ne ivartis , galejo but vyras Bufonas, bandyt atstovet iki galo , gal butu neislaike Ronaldo nervai . man patiko kad Reaalas spaude iki galo, o galejo Zidanas irgi parodyt kaip Alegri , nusiraminkit ,laukiam pratesimo. arba stai Navas, jis galejo irgi protestuot del trecio ivarcio ,kad ismuse jam is ranku kamuoli , bet buvo vyras ,ne boba kaip Bufonas. Bufonui labai patinka paverkt , po rungtyniu su svedais tai verke tiesiai i eteri dar neisejes is aikstes , italams tai labai patinka ypac snjoroms ir senjoritoms, del to jis toks populiarus ,kad labai nuosirdus ir jausmingas.
Jei sunkus epizodas, nematai, nesi tikras it t.t. tai neskiri baudino, o ne spelioji kaip ten buvo. Uzsinorejo teisejas pabut didvyriu ir pabuvo. Zidanas apuokas keitimu nebeturejo tai spaude, kas jam beliko. Kaip tavo galva butu atrodes pratesimas su vos paeinanciais realo zaidejais pries Cuadrado ka tik nuo suolo pakilusi, jei net costos nesugaude? Italams matai paverkt patinka, o verksnys vakar kas buvo visas varzybas? Ir nei 1 korteles uz daivinima! Dybala pirmose krito, net pendelio nespejo paprasyt kaip kortele gavo. Va kas ispanams patinka! Baudos aikstelej griuvinet ir bliaut, nes jei uztektinai kartu griusi, vistiek viena karta duos. Fu bl, slykstynes. P.S. Paskutines 3 realo varzybos UCL- 3 raudonos korteles varzovam. Nei vienos rimtos. + paskutines 3 juve- real varzybos, 3 raudonos korteles Juvei, nei vienos rimtos. (1 lb aiskiai uzdaivinta). Siaip pasvarstymam cia...
M-NUS
5 19 04-12 15:40
Nesvarbu, kad ir buvo pendelis ir pritariu, kad negalima daryti nuolaidų ir teisėjauti objektyviai, o pendelis tikrai buvo. Tačiau kaip Realo fanas visiškai nesidžiaugiu. Kas yra blogiausia turbūt, kad jei ne šitas nesusipratimas juk Realas galėjo iškovot kelialapį į pusfinalį garbingai, nes dar būtų pratęsimas? Juk be šito golo varžybos nebūtų pasibaigusios. Žiauriai apkartinta pergalė ketvirtfinalyje. Nekomentuosiu teisėjo darbo, tačiau tiesiog gaila, kad viskas atsitiko būtent šitaip. Jei būtų Realas išėjęs kad ir po pendelių, bet po pratęsimo, tada džiaugsmo būtų iki kaklo. O dabar...meh. Tikiuosi stipriausių varžovų ir švarių pergalių toliau. iHala.
gas
12 24 04-12 14:20
Tikiuosi, jog visi širdžių čempionai atsigavo nuo keturių Utenos mėlyno ir raminamųjų vaistų kombinacijos. Vakarykščiai įvykiai vienareikšmiški buvo tik vienu atžvilgiu. Jie nepaliko abejingų. Kaip tipiška, Ispanijos klubų heiteriai, senosios senjoros gerbėjai, sunkiai gebėjo pernešti tokią nesenmerginę tiesą. Nežinau, kodėl tai aiškinu, bet kad to nereikėtų kartoti komentaruose, iškart išsakysiu tekste. Lucas Vazquez užsiėmė gerą poziciją, atstatė visą korpusą, pristabdė ir jau lenkėsi priimti kamuolį krūtine. Tada sieksniais pribėgo Benatia, rankos ant nugaros, koja į korpusą ir mažasis propeleris guli ant grindų. Galite traukti croppintus twitterio paveiksliukus kiek tik norite, kameros iš visų rakursų parodė tą patį. Michael Oliver suteisėjavo pavyzdines rungtynes ir gale priėmė TEISINGĄ sprendimą, kuriam retas kuris būtų pasiryžęs. Kudos jam. Teiginys, jog „bauda buvo, bet nepritariu jos skyrimui“ suponuoja, jog esate nevaikiškas veidmainis ir standartus kuriatės pagal situaciją. Gal todėl ir yra skirtumas tarp profesionalo (teisėjo) ir bokalinio eksperto. Juventus sužaidė fenomenalias rungtynes, aikštelėje atidavė visą širdį ir sugebėjo pastatyti Real į nepatogią padėtį. Gianluigi Buffon yra Čempionų Lygos, Italijos ir visų pasaulio futbolo gerbėjų ikona ir pavyzdys. Man tikrai gaila, jog šis klubas ir ši asmenybė turėjo pasitraukti tokiu būdu. Bet tai yra viskas. Faktas, jog Juventus atžaidė 3 įvarčių deficitą svečių tvirtovėje nesuteikia jiems teisės tapti nepakaltinamiems arba morališkai teisėms taisyklių sąskaita.
MettaworIdpeace
1 5 04-12 19:27
Tiesa tokia:
Buvo bandoma žaisti į kamuolį, deja nesėkmingai. Tačiau tai nebūvo tyčinis bandymas sulaužyti šonkaulius, taip kad tokie pendeliai gali būti skiriami grupių etape arba pirmojoje dvikovoje. Vakarykštis arbitro sprendimas tikrai netinkamas. Tai buvo ne pirmo kėlinio pabaiga, tai buvo viso pagrindinio laiko pabaiga. Visas pasaulis išskyrus realo fanus sutiks, kad į kitą etapą turi eiti teisėjas, o ne realas.
Bet tu ir idiotas. Zaideas stovi pries vartus, belieka tik kamuoli nukreipt i tuscius vartus, garantuotas ivartis, bet is gali atbega Benatia ir nuakala. Cia prilyginciau, kai Suarezas ranka iseme kamuoli pasaulio cempionate. Garantuotas ivartis, simtarpocentinis! Ar tu supranti sita abeli? Jei ne ta bauda, butu garantuotas iavartis. Dar pendelis nera garantija, o ten, jei ne ta prazanga butu lengvas ivartis is dvieju metru i tuscius vartus. Nu ar dabar supranti? Balvonas...