Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

Geriausias pasaulio čempionato žaidėjas - L. Modričius


Visą mėnesį trukęs 2018 metų pasaulio čempionatas - oficialiai baigtas: Prancūzijos rinktinė po 20 metų susigrąžino planetos čempionės titulą.

Prancūzija per pagrindinį laiką rezultatu 4:2 nugalėjo Kroatiją ir antrą kartą per savo šalies istorija tapo stipriausia pasaulio komanda.

Kroatijos rinktinėje paguodos prizas buvo įteiktas Luka Modričiui - 32-ejų metų saugas buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju. Jis įmušė du įvarčius, tačiau didžiulį įspūdį paliko ne šiuo rodikliu, o savo įspūdingu žaidimu aikštės viduryje.

Geriausiu jaunuoju žaidėju išrinktas Kylianas Mbappe - prancūzas tapo jauniausiu futbolininku, įmušusiu įvartį finale po legendinio Pele. 19-metis puolėjas iš viso šiame turnyre pelnė keturis įvarčius.

"Auksinės pirštinės" atiteko Belgijos rinktinės vartų sargui Thibaut Courtois. Belgas savo ginamus vartus sausus išsisaugojo tris kartus bei nukonkuravo grubiai finale suklydusį Hugo Llorisą.

Rezultatyviausiu žaidėjo titulas, kaip ir buvo jau aišku prieš finalą, atiteko Anglijos rinktinės snaiperiui Harry Kane'ui, kuris iš viso įmušė šešis įvarčius, tiesa, net penki iš jų buvo pelnyti į Panamos ir Tuniso vartus.

 

Straipsnio įvertinimas: 8 2

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (21) Seniausi (21) Geriausi (21) Anoniminiai (17)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Azza
 Azza
16 139 07-15 21:20
Visi laureatai teisingi, tik Kane bbz ka cia veikia, Tuniso ir Panamos kaimu siaubas
0 34 07-15 23:46
wait wait, o tai ne Giroud? is komentatoriu supratau, kad Giroud buvo geriausias, nes kai tik Prancuzija zaide - puse pasakojimu buvo apie jo nuostabius talentus zaisti nugara i vartus (nes kas ir belieka su 0 smugiu).
 arDexZ
2 21 07-15 22:13
Kane turbut net paciam geda auksini bateli atsimt ir apie tai tikrai nekalbes jis pats
Vaidoshius
1 5 07-16 10:07
dannas:
Lol apie sukurtas progas jis kliedi, Ozilas zaisdamas siam cempe sukure ju daugiausiai ziurint i zaidimo laika, bet visvien visi suprantam kad nezaide jis gerai.Messi anam cempe truputi grupes varzybose uzjudejo ir viskas. O Krosso vaidmeni tada argentinos rinktinej atliko Dimaria, tai net geda lygint Kroso ir Messio vaidmenis, kai Messi rinktinej buvo eilinis geras zaidejas, kai tuo tarpu visa juoda darba atliko Dimaria su Mascherano.
Bliat koks medis aš negaliu Ozilo darbas yra kurti progas, jis jas kūrė, ko tu dar iš jo nori? Jis nėra Messi, kad ne tik kurtų progas, bet ir daužytų golus. Kai užsienio purvasklaidoj rašoma, kad Ozilo statistika yra mažų mažiausiai puiki ir jis pasirintkas atpirkimo ožiu dėl savo prikolų su Turkijos prezidentu ar kuo, kažkoks mužikas iš litovcų kaimo aiškina, kad Ozilas blogai sulošė Dive Maria Nu nac.hui koks tu kraupus. Krooso vaidmenį Dive Maria atliko Ties kuria vieta????? Kad pralakstė tuščias visą turnyrą ir tik po Messi piridačios golą įmušęs ar kaip čia?? Juodą darbą Blia, krauuuupu kokius šūdus gali mankurtai vemti iš sunkiai protu suvokiamos neapykantos Messi Maskaradas atliko juodą darbą, nes jo toks darbas, jis atraminis saugas ir turi griauti atakas. Bet tai absoliučiai nesulyginama su Messi įtaka komandai, Maskaradas lošė visose 15% Argentinos pergalėmis pasibaigusiose rungtynėse (kaip ir "juodą darbą" atlikęs Dive Maria kas be ko ), kai komanda buvo be Messi, ir tai nepakeitė ABSOLIUČIAI nieko. Bet kam aš čia aiškinu, vistiek įjungę dauną kokį šūdą nuvemsit ir toliau verksit į pagalvę dėl tokios neteisybės, kaip 5/7 mačo žaidėjo įvertinimų gavęs žaidėjas buvo išrinktas geriausiu Kaip minėjau jums, prasigėrusioms kaimo šiukšlėms, vienintelis kitas žaidėjas galėjęs gauti šitą apdovanojimą buvo Robbenas, bet kaip pasibaigė jo dvikova su Messi turbūt priminti nereikia
2 6 07-15 23:48
taipirbus:
TOP 3 Ballon d\'Or kandidatai 2018: Modričius, Salah, Ronaldo
Salah? Anglijoje kazka laimejo? CL kazka laimejo? WC kazka laimejo? Sorry, bet Ballon d'Or uz nuvirtima finale neduodami. Mordicius - ok, Ronaldo kaip defaultinis kandidatas jau, o jei sezono pradzia gera bus Juventus ir laimes be abejo.