"Gintra" pasišaipė aikštėje iš "Kauno Žalgirio" ekipos

Šiaulių “Gintra-Universitetas” Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse tvirtai įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje.

Daugkartinės šalies čempionės penktajame ture išvykoje 6:0 (3:0) sutriuškino Kauno “Kauno Žalgirio” futbolininkes ir atitrūko nuo artimiausių persekiotojų.

Šiaulietės kol kas į savo vartus nėra praleidusios nei vieno įvarčio, kai varžovėms atseikėjo net 44.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Seoposenwe (14′, 20′, 50′ min.) – 3, R.Jonušaitė (18′, 87′ min.) – 2, I.Freitas (77′ min.) – 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, S.Karasiovaitė (65′ min. L.Žižytė), Karen Bender (46′ min. N.Vilakazi), A.Filenko (46′ min. I.Freitas), D.Gailevičiūtė, A.Pilipenka, S.Veličkaitė (65′ min. P.Sarkanaitė), J.Seoposenwe, R.Jonušaitė.

Šiame mače “hat-tricku” pasižymėjo “Gintros-Universiteto” legionierė iš PAR Jermaine Seoposenwe. Dublį į savo sąskaitą įsirašė ir įspūdingą įvarčių seriją pratęsė Rimantė Jonušaitė. Pastaroji prasidėjus oficialiam sezonui visose rungtynėse pelnė bent po vieną įvartį. Per septynias rungtynes iš viso yra įmušusi net 18 įvarčių iš kurių A lygoje – 14. Toks jaunosios futbolininkės rezultatas leidžia jai išlikti rezultatyviausia A lygos žaidėja.

Kaune po pertraukos ant žaliosios vejos sugrįžo ukrainietė Anastasija Filenko, kuri susitikimą pradėjo starto vienuolikėje. Gynėjai balandžio mėnesį Baltijos lygos mače su Rygos futbolo mokyklos ekipa nesėkmingai susidūrus su varžove buvo nustatytas nosies lūžis. Specialiai pagaminta medicininė veido kaukė A.Filenko suteikė galimybę į aikštelę grįžti kiek anksčiau nei buvo planuota.

Kitas A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau šį sekmadienį Šiauliuose. R.Viktoravičiaus auklėtinės 16 val. priims viešnias iš Gargždų – “Bangos” futbolininkes. Susitikimas vyks “Juventos-99” (Žaliūkių g. 76) natūralios vejos stadione. Įėjimas nemokamas.