„Gintra-Universitetas“ pirmoje dvikovoje nusileido Čekijos čempionėms

Šiaulių FK „Gintra-Universitetas“ sužaidė pirmąsias UEFA Čempionių lygos šešioliktfinalio rungtynes, kuriose metė iššūkį Prahos SK „Slavia“ ekipai.

Rungtynės Šiaulių centriniame stadione pasižymėjo didele sparta ir pavojingų progų gausa. Lietuvos čempionės pirmajame kėlinyje triskart smūgiavo į varžovių vartų plotą. Pažymėtinos dvi puikios šiauliečių atakos, vos nesibaigusios įvarčiais – 10 minutę Anos Alekperovos iš distancijos smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, o 32 min. Georgia Cloepfil atitrūko nuo varžovių gynėjų, bet nesugebėjo nuginkluoti čekių vartininkės Barboros Votikovos.

Antrajame kėlinyje žaidybinę iniciatyvą perėmė Čekijos atstovės ir ją pavertė trimis įvarčiais. Michaela Dubcova pelnė įvarčius 63 ir 88 minutę, vieną pridėjo Tereza Szewieczkova 79 minutę - 0:3.

Atsakomoji šešioliktfinalio dvikova Prahoje įvyks rugsėjo 27 dieną, nuo 19:30 valandos.

FK „Gintra-Universitetas“ sudėtis: G. Kaselytė, V. Neverdauskaitė, A. Mikutaitė (86 min. S. Karasiovaitė), A. Filenko, L. Hudchanka, A. Alekperova, L. W. Smeda, S. Veličkaitė (62 min. N. Baham), M. Crosson, I. Freitas, G. Cloepfil (57 min. D. Gailevičiūtė).