Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G.Kaselytė apie darbą prie pulto: komentuosiu, kol galėsiu


respublika.lt 2018-06-19 09:51:39 Pasaulio čempionatas 2018

Futbolo sirgalių, kurie pasaulio čempionatą, vykstantį Rusijoje, nusprendė žiūrėti per televizorių, laukia staigmena, rašo respublika.lt.

Pirmą kartą Lietuvoje vyrų futbolo rungtynes komentuos moterys. Šalia pagrindinių komentatorių darbuosis futbolo teisėja Justina Lavrenovaitė-Peres (Perez) ir daugkartinės mūsų šalies čempionės Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandos vartininkė Greta Kaselytė. 25-erių futbolininkė naujam vaidmeniui ruošiasi atsakingai.

„Domiuosi rinktinėmis, jų sudėtimis. Ieškau informacijos apie žaidėjus, kokį žaidimą jie dažniausiai demonstruoja ir pan.“, - teigė G.Kaselytė.

- Ar pasiūlymas komentuoti pasaulio futbolo čempionatą buvo netikėtas? Ilgai svarstėte prieš priimdama sprendimą? - „Sporto gyvenimas“ paklausė Gretos Kaselytės.

- Gal kokią savaitę galvojau, ar tikrai noriu, ar ne. Paskui pasikalbėjau su artimaisiais ir apsisprendžiau sutikti. Tai - nauja galimybė, naujas gyvenimo iššūkis. Manau, kiekvienas futbolo mėgėjas norėtų savo jėgas išbandyti ir tokioje srityje. Iš tiesų pasiūlymas komentuoti planetos pirmenybes nustebino. Komentatorės patirties neturėjau. Tik kartą komentavau vienas Europos merginų (iki 17 metų) futbolo čempionato, vykusio Lietuvoje, rungtynes.

- Kiek pasaulio čempionato rungtynių teks komentuoti?

- Tiksliai nežinau. Tiesiog komentuosiu, kol galėsiu, nes nuo birželio 25 d. prasideda pasiruošimas su „Gintra-Universitetas“ komanda. Taigi galimybių daugiau komentuoti ir neturėsiu.

- Kaip ruošiatės komentatorės darbui? Kokius „namų darbus“ atliekate?

- Domiuosi rinktinėmis, jų sudėtimis. Ieškau informacijos apie žaidėjus, kokį žaidimą jie dažniausiai demonstruoja ir pan.

Straipsnio įvertinimas: 9 21

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
tarnas Danyla
6 111 06-19 10:13
nezinau recepto bet einu daryti cepelinu,kuriais vaisinsiu viena karta per ketverius metus atvykstancius svecius
Azza
 Azza
7 95 06-19 10:36
Nžn kaip jum hebra, bet man jos aimanos visai patinka. Manau, jei vokiečiai būtų išlyginę, ji tikrai būtų orgazmą patyrus
Nixas
9 75 06-19 10:02
fantastika, be jokios patirties svarbu su sijonu. Kur lygios galimybės žiūri? Kad vyrui prasimušti iki futbolo čempo komentavimo reikia daug metų intensyvaus darbo ir komentuotų rungtynių (meškoniui tas negalioja, jis dar turi blatą LRT), o čia užtenka tik tarp kojų nieko neturėti ir tu jau komentatorė! Bravo LRT ir jos naujajai direktorei! Iki delfio ritasi net ne dienom, o valandom.
3 48 06-19 10:10
Nesinervuokit viskas bus gerai. Iki 25 dienos reikes kenteti tik kai prasides lemiamos kovos nebereikės girdėti jos dejoniu. O iki tol reikes klausytis jos aimanų rungtyniu metu.
...
2 33 06-19 10:26
tai kad jos komentavimas pora zodziu per 5min ir tie patys pritariant kitam komentatoriui, bet tai dar nieko labiausiai pjauna kai komentuoja be emociju, ar bauda ar ivartis toks pats balso tonas.