"Gladbach" šešių įvarčių trileryje pasiekė lygiąsias prieš "Hoffenheim" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 27-ojo turo rungtynės.

Itin atkakli dvikova užfiksuota Mionchengladbache, kur vietos "Borussia" kovėsi su "Hoffenheim". Šešių įvarčių trileryje "Gladbach" pasiekė lygiąsias rezultatu 3-3

Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį, todėl kova persikėlė į antrąją rungtynių pusę.

Antrajame kėlinyje vėl į priekį įsiveržė "Hoffenheim", tačiau 72-ąją minutę Larsas Stindlis sugrąžino lygybę šioje akistatoje. Vis dėlto jau po minutės vėl pranašumą svečiams sugrąžino Florianas Grillitschas.

Likusį rungtynių laiką "Hoffenheim" sėkmingai laikėsi gynyboje, tačiau 90-ąją minutę buvo priversti nusivilti - Matthiasas Ginteris puikiu smūgiu neleido svečiams išsivežti trijų taškų ir išplėšė lygiąsias.

Likę susitikimai baigėsi Brėmeno "Werder", Frankfurto "Eintracht" ir Berlyno "Hertha" pergalėmis.

Paskutinėje akistatoje Gelzenkircheno "Schalke" po sunkios kovos palaužė "Wolfsburg" ir pratęsė pergalių seriją. Nugalėtoją šioje dvikovoje nulėmė įvartis į savus vartus.

"Gladbach" 3 - 3 "Hoffenheim"
13' [0 - 1] B. Hubner
33' [1 - 1] J. Drmič
58' [1 - 2] A. Kramarič (11 m. baudinys)
72' [2 - 2] L. Stindl
73' [2 - 3] F. Grilltsch
90' [3 - 3] M. Ginter

"Eintracht" 3 - 0 "Mainz"
6' [1 - 0] K. Boateng
23' [2 - 0] L. Jovič
41' [3 - 0] A. Rebit

"Hamburger" 1 - 2 "Hertha"
25' [1 - 0] D. Santos
56' [1 - 1] V. Lazaro
63' [1 - 2] S. Kalou

"Augsburg" 1 - 3 "Werder"
5' [0 - 1] I. Belfodil
40' [0 - 2] I. Belfodil
63' [1 - 2] R. Khedira
82' [1 - 3] M. Kruse

"Wolfsburg" 0 - 1 "Schalke"
86' [0 - 1] R. Knoche (į savus vartus)
76'  P. Verhaegh ("Wolfsburg") nerealizavo 11 m. baudinio