Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Goal": pranešimai apie L. Messi kontraktą - klaidingi


Šiandien Ispanijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, neva naują sutartį su "Barcelona" pasirašęs Lionelis Messi per ateinančius penkerius metus gaus net 350 mln. eurų. Portalo Goal.com žurnalistas Ignasi Oliva Gispertas skelbia, jog tai yra netiesa.

Argentinos žvaigždė praėjusią savaitę užbaigė ilgai trukusias kalbas, kad gali palikti "Barcą", ir susiejo savo ateitį su klubu iki 2021 metų, o jo išpirkos suma dabar sieks 700 mln. eurų.

Dienraštis "El Mundo" skelbė, jog už savo parašą snaiperis reikalavo jam papildomai sumokėti dar 100 mln. eurų, nors 70 proc. didesnės algos nei Cristiano Ronaldo jis sulauktų ir be to.

Visgi, Messi aplinkai artimas šaltinis atskleidė, kad per metus atskaičius mokesčius jis uždirbs "tik" maždaug 22 mln. eurų, kas yra beveik tiek pat, kiek puolėjas gaudavo pagal seną kontraktą. Jokių 100 mln. jis taip pat negavo.

Taip pat rašoma, jog pagrindinė priežastis, kodėl sutarties pasirašymas užsitęsė, buvo ne įspūdingi penkiskart geriausio pasaulio futbolininko reikalavimai, o Katalonijos nepriklausomybės referendumas.

Visų spekuliacijų prieš pasirašant kontraktą metu Messi buvo siejamas su itin turtingais "Manchester City" bei "Paris Saint-Germain" klubais.

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Marčius33
0 10 12-05 22:26
Atsibodo jau tas kontraktas per puse metų gal 30mažiausiai straipsnių čia mačiau . Svarbu pasirašė .
M
0 8 12-05 22:37
PSG vel neymar pabegtu
1983
3 2 12-05 22:55
nu aisku nei 100 limu nera, nei tu 50, nes kaip kitaip, mokescius juk reiks moketi.
MettaworIdpeace
5 1 12-06 10:32
Prasideda... ) Blusa akyse tik eurai skraido, nieko aplink nemato, tik reikalavimai barcai moket tiek, aniek. Dabar viskas daroma, kad tik galetu isvengt mokesciu. Vel...