Granatkino turnyre U-18 rinktinė nudžiugino pergale prieš latvius (VIDEO)

Lietuvos jaunių (U-18, gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė baigė kovas turnyro V. Granatkinui atminti turnyro I grupėje. Dariaus Butkaus auklėtiniai įveikė bendraamžius iš Latvijos rezultatu 2:0 ir sekmadienį sužais dėl 9 vietos.

Pirmajame kėlinyje lietuviai turėjo iniciatyvą ir per pirmas 15 minučių patikrino latvių vartininko budrumą trimis tolimais smūgiais. Geros progos išvesti komandą į priekį neišnaudojo Aurimas Jurgelevičius, kuris pabėgo nuo latvių gynėjų, tačiau atliko netikslų smūgį.

Kėlinio pabaigoje latviai suaktyvėjo puolime, tačiau vartus patikimai apgynė Marius Adamonis su gynėjų kompanija. Po kombinacijos aikštės viduryje lietuviai pelnė įvartį 44 minutę. Kamuolį į vartus nukreipė A. Jurgelevičius, sulaukęs Dovydo Virkšo perdavimo.

Po petraukos į aikštę išbėgę lietuviai nestokojo energijos papildyti įvarčių kraitį ir jiems tai pavyko - 51 minutę. A. Jurgelevičius prasiveržė kairiuoju kraštu, o jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą - laiku ir vietoje atsidūręs gynėjas Dominykas Barauskas padvigubino persvarą.

Rezultatui tapus 2:0 mūsiškiai kelis kartus surengė atakas dešiniuoju kraštu, patys blokuodami latvių retus prasiveržimus aikštės viduryje. Rungtynių baigtis leido mūsiškiams užimti antrą vietą I grupėje, nusileidus bulgarams.

Po Suomijos ir Slovakijos rinktinių dvikovos paaiškės būsimas lietuvių varžovas kovoje dėl 9 turnyro pozicijos. Paskutines savo rungtynes mūsiškiai žais sekmadienį, 9 ryto.

Latvija U-18 - Lietuva U-18 0:2 (0:1)

Sankt Peterburgo sporto ir koncertų kompleksas

Įvarčiai: 44 min. Aurimas Jurgelevičius, 51 min. Dominykas Barauskas (Lietuva U-18)

Lietuvos jaunių rinktinė: Marius Adamonis, Lukas Valvonis (90+2 min. Erlandas Juška), Tautvydas Bracevičius, Ričardas Šveikauskas, Justas Lasickas, Aurimas Jurgelevičius, Giedrius Matulevičius (80 min. Klaidas Janonis), Dominykas Barauskas, Dovydas Virkšas (89 min. Dominykas Donėla), Romualdas Blaževičius (84 min. Arminas Miklovis), Linas Mėgelaitis.