Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Grupių etapas finišavo neįtikėtinomis "Bayern" lygiosiomis ir Man Utd" bei "Juventus" klubų pralaimėjimais

Trečiadienį 22 valandą UEFA Čempionų lygoje finišavo šio sezono grupių etapas. E, F ir H grupėse buvo sužaistos paskutinės šešerios rungtynės.

Neįtikėtina drama užfiksuota Amsterdame, kur sprendėsi E grupės nugalėtojas. Šiose rungtynėse futbolo sirgaliai pamatė beveik viską – įvarčius, dramą ir raudonas korteles. Po atkaklios ir įnirtingos kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3, kurios tenkino svečius iš Miuncheno – "Bayern" futbolininkus.

Jau 13-ąją minutę Robertas Lewandowskis nudžiugino svečių komandos sirgalius pasižymėjęs po Serge'o Gnabry perdavimo. Pirmasis kėlinys ties tuo ir baigėsi, tačiau visas veiksmas persikėlė į kitas 45 minutes.

61-ąją minutę Dušanas Tadičius išlygino rezultatą ir grąžino "Ajax" į kovą, tačiau vos po šešių minučių vienas iš "Ajax" gynėjų gavo raudoną kortelę. Atrodė, kad ties tuo ir baigsis "Ajax" viltys iškovoti pirmąją vietą, tačiau varžovų gretose įvyko analogiška situacija – Thomas Mulleris už karatę veiksmą, kai varžovui batelių grifais pataikė į galvą, buvo pašalintas iš aikštės.

Jėgos vėl išsilygino , o "Ajax" 82-ąją minutę dar sulaukė ir auksinės galimybės – į "Bayern" vartus buvo paskritas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavęs D. Tadičius priartino "Ajax" prie tikslo įgyvendinimo, tačiau bavarai dar baltos vėliavos nekėlė.

87-ąją minutę vėl pasikartojo raudonų kortelių scenarijus – sulaukus 11 m. baudinio vienoje aikštės pusėje, prasižengta buvo ir kitoje. Roberas Lewandowskis šio šanso vėjais nepaleido ir vėl grąžino lygybę.

90-ąją minutę Kinsley Comanas nuostabiu smūgiu dar ir išvedė "Bayern" ekipą į priekį, tačiau "Ajax" surado atsakymą ir į šį varžovų išpuolį – penktąją pridėto laiko minutę Nicolas Tagliafico ištaisė savo klaidą už baudinį ir išlygino rezultatą.

Visgi ties tuo rungtynės ir baigėsi, o lygiąsias iškovojęs "Bayern" užėmė pirmąją poziciją.

Kitos šios grupės rungtynės baigėsi "Benfica" pergale prieš Atėnų AEK. Portugalai žais UEFA Europos lygoje.

F grupėje Leroy'aus Sane dublis atvedė "Manchester City" į pergalę prieš "Hoffenheim". Kitose šios grupės rungtynėse Donecko "Šachtar" neįveikė  "Lyon" ekipos ir neišstūmė jos iš antrosios pozicijos.

H grupėje paskutinės rungtynės nesėkmingai susiklostė abiem grupės lyderiams – "Manchester United" patyrė nesėkmę Valensijoje, o Turino "Juventus" netikėtai nusileido "Young Boys" vienuolikei. Abu lyderiai nusileido identišku rezultatu – 1:2.

"Juventus" paskutinę mačo akimirką dar galėjo išplėšti lygiąsias, tačiau Paulo Dybalos įvartis nebuvo įrašytas dėl nuošalėje pasilikusio Cristiano Ronaldo.

"Juventus" grupėje užėmė pirmąją vietą, o "Man Utd" liko už italų nugaros.

Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus ištraukti ateinantį pirmadienį. Turnyre liko 16 stipriausių Europos komandų.

E grupė

"Ajax" 3 - 3 "Bayern"
13' [0 - 1] R. Lewandowski
61' [1 - 1] D. Tadič
81' [2 - 1] D. Tadič (11 m. baudinys)
86' [2 - 2] R. Lewandowski (11 m. baudinys)
90' [2 - 3] K. Coman
90+5' [3 - 3] N. Tagliafico
67' M. Wober ("Ajax") pašalintas iš aikštės
75' T. Muller ("Bayern") pašalintas iš aikštės

"Benfica" 1 - 0 AEK
88' [1 - 0] A. Grimaldo
87' K. Galanopoulos (AEK) pašalintas iš aikštės

F grupė

"Man City" 2 - 1 "Hoffenheim"
16' [0 - 1] A. Kramarič (11 m. baudinys)
45' [1 - 1] L. Sane
61' [2 - 1] L. Sane

"Šachtar" 1 - 1 "Lyon"
22' [1 - 0] J. Moraes
65' [1 - 1] N. Fekir

H grupė

"Valencia" 2 - 1 "Man Utd"
17' [1 - 0] C. Soler
47' [2 - 0] P. Jones (11 m. baudinys)
87' [2 - 1] M. Rashford

"Young Boys" 2 - 1 "Juventus"
30' [1 - 0] G. Hoarau (11 m. baudinys)
68' [2 - 0] G. Hoarau
80' [2 - 1] P. Dybala

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (5)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
5 44 12-12 23:57
Kazkas nerealaus!! Turiu naujus didvyrius! Ajax! Wow. Linkiu jiems gauti Real ir chebryte tikrai eis tolyn.
Carkey_
0 30 12-12 23:59
Kontoros metinį biudžetą pasidarė per šį vakarą.
OhDude
 OhDude
4 24 12-13 00:00
Na amsterdame mačas tai ką aš žinau beveik viskas ką įmanoma pamatyt. Pritrūko tik kaulų lūžių ir būčiau pamatęs viską per rungtynes
1 19 12-13 00:07
Tikras futbolo desertas, jeigu Ajax taip ir toliau žais, kas zino gal kaip Monaco prieš kelis metus eis toli. Vietom primenė seną gerą Ajaxą, o ir tai, kad didesnė kamuolio kontrolė ir daugiau atliktų pasų nebuvo kamuolio smaukymas, o greitas zaidimas yra geras zenklas. Bayernas irgi neblogai judėjo, kaip ir Comanas, smagu, kad po traumos įkalė. Sekmės abiem komandom tolimesniam etape.