Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

G.Ventura kol kas neketina trauktis iš Italijos rinktinės trenerio posto


lrytas.lt 2017-11-14 10:57:27

Karjerą rinktinėje baigęs Gianluigi Buffonas ir visa Italija verkia. Tai, kas įvyko pirmadienį tapo tamsiu įrašu šalies futbolo istorijoje. Kovodami dėl bilieto į pasaulio čempionatą atkrintamajame etape italai 0:0 sužaidė su Švedijos futbolininkais, o tai reiškė fiasko, rašo lrytas.lt

Italijoje greitai pasirodė pranešimai, kad rinktinės treneriu pernai tapęs G.Ventura jau paliko postą.

Bet 69 metų treneris neigė pasirodžiusius pranešimus. „Nepasitraukiau, nes dar nekalbėjau su federacijos prezidentu. Susitiksime federacijoje ir viską aptarsime. Pats žinau, kaip sunku nešti tokią naštą.

Didžiuojuosi, kad esu „Azzurri“ nariu. Esu nusivylęs“, – ESPN kalbėjo G.Ventura.

Rugpjūčio mėnesį treneris su Italijos rinktine pratęsė sutartį iki 2020 metų, tačiau manoma, kad jam nepavyks išsilaikyti poste po tokio smūgio.

Straipsnio įvertinimas: 1 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Arsenal FC
1 21 11-14 11:37
Bebaimis seniokas. Jam ne tik kad trauktis, jam nešt kudašių iš Italijos reikia.
L3
1 21 11-14 11:15
iš kur jie išvis jį ištraukė? pilna tų italų strategų puikių
marchioxx
0 17 11-14 11:59
Ekonomika paprasta - FIGC nepaisant akivaizdaus regreso šių metų rugpjūtį sugebėjo pasiūlyti seniui Venturai prasitęsti kontraktą iki 2020. Kontraktas nei daug nei mažai - EUR 1.5 mil už metus. Jeigu senis dabar pasielgia kaip tikras vyras ir atsistatydina po neįtikėtino fiasco, jis kaip ir praranda EUR 4.5 mil., kuriuos, tikėtina gautų visus iš karto, jeigu būtų "atleistas", t.y. jeigu FIGC nutrauktų su juo sutartį vienašališkai. Norėtųsi tikėti, kad FIGC nebuvo visiški imbecilai ir sugebėjo įtraukti sąlygą, kad nepatekimas į WC leidžia lengviau nusitraukti kontraktą, tačiau pakankamai realu, kad to nebuvo padaryta. Visgi, pagarba vyresniam žmogui. Bet esmė, kad čia ne tik trenerį reikia keisti. Visa valdžia su Tavecchio (laimingo jam 80-ojo gimtadienio) priešakyje turi susirinkti daiktus ir dingti. Italijoje yra bėda su pasitikėjimu jaunais žmonėmis, tiksliau su įsitikinimu, kad vyresnis padarys geriau, nes per savo 60 metų karjerą N patirties turi. Tuo tarpu naujų idėjų, atsakomybės, drąsos pripažinti, kad esi šūde giliame ir, kad reikia daryti tai, ką Belgija su Islandija daro 10 metų, trūksta. Bet bent jau viešoji nuomonė lyg ir formuoja palankius vėjus permainoms. Man pikta, kad tokiais debiliškais sprendimais, kai parinkti/laiku nenuimti tokį trenerį daroma žala žaidėjų karjerai. Kurie vietoj savo svajonės išbėgti į aikštę per Mondiale, turės žiūrėti kitus per TV ir prisiminti tą horror show.
Fanas
0 6 11-14 12:21
Tikriausiai koks svogeris is federacijos ji prasuko i tokias pareigas. geriausio Italijos atakuojancio zaidejo Insignia neisleido lemiamose varzybose
Monte cristo
0 5 11-14 12:16
Turetu savigarbos pries federacija tauta ir zaidejus atsistatidyntu bet nee matai neketina trauktis lohas paskutinis!!!