"Hamburger" namuose palaužė "Werder" (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo 31-asis turas, kuriame užfiksuota "Hamburger" ekipos pergalė.

"Hamburger" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su vienais iš turnyrinės lentelės autsaiderių. Brėmeno "Werder" sukūrė daug pavojingų progų, tačiau Pierre'o Lasogga dublis nulėmė šeimininkų pergalę.

32-ąją minutę "Hamburger" pirmavo rezultatu 2-0, kai du įvarčius pelnė P. Lasogga. Vis dėlto antrajame kėlinyje Brėmeno ekipa buvo kur kas grėsmingesnė ir 57-ąją minutę turėjo galimybę sumažinti atsilikimą, tačiau Claudio Pizarro nerealizavo 11 metrų baudinio.

65-ąją minutę Anthony Ujahas pelnė įvartį, tačiau "Werder" per likusį laiką neišsigelbėjo.

"Hamburger" su 37 taškais rikiuojasi 10-oje pozicijoje, o "Werder" kovoja dėl išlikimo lygoje.

"Hamburger" 2 - 1 "Werder"
5' [1 - 0] P. Lasogga
32' [2 - 0] P. Lasogga
65' [2 - 1] A. Ujah
57' C. Pizarro ("Werder") nerealizavo 11 m. baudinio