"Hearts" į taurės finalą nepateko © Eurofootball.lt
Edinburgo "%c00219" ekipai nepavyko prasibrauti į Škotijos futbolo lygos taurės (CIS Insurance Cup) finalą. Vakar vykusiose varžybose "Hearts" po pratęsimo buvo priversta pripažinti "Motherwell" ekipos pranašumą rezultatu 3-2.

Vis daugiau ir daugiau trenerio pasitikėjimo įgauna jaunasis Lietuvos rinktinės saugas %p02632, kuris šįkart rungtyniavo nuo pat rungtynių pradžios iki finalinio švilpuko. Lietuvis 38 minutę buvo įspėtas.

"Hearts" ekipa atsilikinėjo beveik visą pagrindinį rungtynių laiką. Po Stepheno Craigano įvarčio 20 minutę bei 78 minutę Richie Forano realizuoto 11 metrų baudinio šeimininkai primavo 2-0.

Tačiau "Hearts" ekipa sugebėjo atsitiesti. 85 minutę naujasis ekipos pirkinys Markas Burchillas rezultatą sušvelnino. Paskutinę antrojo kėlinio minutę rezultatą išlygino netrukus 19 gimtdienį švęsiantis taip pat tik sausį į komandą atėjęs islandas Hjalmaras Thorarinssonas.

Deja, tačiau 120 rungtynių minutę pergalingą įvartį įmušė šeimininkų žaidėjas Marcas Fitzpatrickas.

Beje, vienas ekipos savininkų V.Romanovas dar labiau padidino savo akcijų paketą klube. Verslininkas iš Lietuvos už maždaug 4,3 milijonus litų įsigijo dar 19,6 procentus akcijų ir padidino savo akcijų dalį iki 29,9 procentų. Po šio sandorio V.Romanovas tapo didžiausiu Škotijos klubo akcininku.