Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Hearts" - naujasis E.Jankausko klubas?


2005-07-16 14:30:00
Pasak pranešimų spaudoje, %p02491 kitą sezoną atstovaus Vladimiro Romanovo Edinburgo "%c00219" klubui. Lietuvis su Škotijos ekipa turėtų pasirašyti kontraktą dviems metams. Puolėjas atmetė Setubalio "Vitoria", "Braga" ir "Guimaraes" pasiūlymus.

Škotija taps 7-ąja šalimi, kurioje rungtyniaus Edgaras Jankauskas. 30-ies metų puolėjas yra sukaupęs didelę patirtį rungtyniaudamas aukščiausiame Europos futbolo lygyje per savo karjerą. Juo yra domėjęsi Anglijos lygos klubai - "Middlesbrough", "Everton", "Tottenham" ir "Portsmouth", tačiau dabar atrodo, kad lietuvis keliasi į "Hearts".

Edgaro Jankausko karjera prasidėjo 1992 metais Vilniaus "Žalgirio" ekipoje, vėliau lietuvis žaidė Rusijos sostinės klubuose - "CSKA" ir "Torpedo". Iš Rusijos Edgaras persikėlė į "Brugge", o po poros metų Belgijoje puolėjas atsidūrė Ispanijos "Sociedad" ekipoje.

2001 metais E.Jankauskas išvyko į Portugaliją ir rungtyniavo už "Benfica", tačiau po sėkmingo sezono "da Luz" stadione lietuvį prisiviliojo amžini Lisabonos komandos varžovai - "Porto".

"Hearts" treneris George Burley į "Tynecastle" nori dar prisivilioti prancūzą Julianą Brellierį ir Baltarusijos žvaigždę Aleksandrą Khatskevičių, kurie šiuo metu yra komandos peržiūroje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes