"Hertha" susitvarkė su "Schalke", "RB Leizpig" ir "Dusseldorf" pasidalino po tašką

Vokietijos „Bundesliga“ antrasis turas praūžė, o sekmadienio vakarą buvo sužaisti paskutiniai du susitikimai.

Berlyno „Hertha“ ekipa be didesnių sunkumų 2:0 įveikė Gelsenkircheno „Schalke“ ekipą.

„Schalke“ į priekį išsiveržti galėjo dar 14-ąją minutę, tačiau Danielis Caligiuri nesugebėjo realizuoti 11m baudinio, o jau po minutės Ondrejus Duda pelnė svečių iš Vokietijos sostinės įvartį.

Po to rungtynės kaip reikiant aprimo ir daugiau veiksmo įvyko tik besibaigiant rungtynėms. Jau 95-ąją minutę Evgenas Konoplyanka atliko paskutinės vilties pražangą ir užsidirbo raudoną kortelę. Vis dėlto tai „Hertha“ komandos nesustabdė.

O. Duda puikiai realizavo baudos smūgį už baudos aikštelės ribų ir visiškai nužudė „Schalke“ ekipą.

Tuo metu „RB Leipzig“ ekipa ir „Dusseldorf“ išsiskyrė taikiai 1:1.

„Dusseldorf“ ekipa į priekį išsiveržė jau 47-ąją minutę, kai įvartį įmušė Matthiasas Zimmermannas.

Vis dėlto 68-ąją minutę rezultatą išlygino Jeanas-Kevinas Augustinas.

„Schalke“ 0:2 „Hertha“
15‘ [0-1] O. Duda
90+6‘ [0-2] O. Duda