Į Anglijos futbolo istoriją įsirašęs "Man City" – FA taurės nugalėtojas

Ko anksčiau nepavyko pasiekti nė vienam Anglijos klubui, tą šeštadienio vakarą padarė Pepo Guardiolo vadovaujamas "Manchester City".

"Wembley" stadione "Man City" dėl FA taurės trofėjaus susikovė su "Watford". "Miestiečiai" sezoną užbaigė įspūdinga pergale ir istoriniu triumfu.

Po pirmojo kėlinio "Man City" jau pirmavo rezultatu 2:0, kai po įvartį įmušė Davidas Silva ir Raheemas Sterlingas.

Antrajame kėlinyje persvara tapo triuškinanti – Gabrielis Jesusas su Kevinu De Bruyne padidino pranašumą iki keturių įvarčių, o vėliau savo žodį dar du kartus tarė R. Sterlingas.

Anglas pasiekė du įvarčius ir finalą užbaigė su "hat-tricku" savo sąskaitoje.

"Man City" iškovojęs šią pergalę tapo pirmuoju klubu, Anglijoje laimėjusiu visus tris titulus – "Premier" lygą, FA ir Anglijos lygos taurę.

"Man City" 6 - 0 "Watford"
26' [1 - 0] D. Silva
38' [2 - 0] R. Sterling
61' [3 - 0] K. De Bruyne
68' [4 - 0] G. Jesus
81' [5 - 0] R. Sterling
87' [6 - 0] R. Sterling