Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į "Barcą" išvykęs K-P. Boatengas: "Negalėjau atsisakyti šios galimybės"


2019-01-21 20:10:38 Kevin-Prince Boateng FC Barcelona

Pirmadienį netikėtai pasklidę gandai apie Kevino-Prince'o Boatengo persikėlimą į "Barceloną" nėra laužti iš piršto.

31-erių metų futbolininkas buvo pastebėtas oro uoste, kuriame žurnalistams ir patvirtino žinią, jog išvyksta rungtyniauti į Ispanijos čempionų gretas.

"Barca", aš atvažiuoju!", - savo pokalbį pradėjo ganietis. – Liūdna, kad tenka palikti "Sassuolo", tačiau tai yra išskirtinis šansas".

Socialiniame tinkle K-P. Boatengas dažnai neslėpdavo savo simpatijų Madrido "Real" klubui bei Cristiano Ronaldo, tačiau į klausimą, ar yra šio klubo gerbėjas, žaidėjas atsakė: "Neklauskite nieko apie "Real". Tai yra praeitis. Noriu susikoncentruoti tik į "Barcą", taip pat tikiuosi, kad jau kito "El Clasico" metu pelnysiu įvartį "Santiago Bernabeu" stadione."

Teigiama, kad K-P. Boatengas šią sezono dalį "Barcoje" praleis nuomos pagrindais, o vasarą katalonai už 8 mln. eurų galės įgyti visas teises į jį. Už nuomą "Sassuolo" sulauks 2 mln. eurų.

Kone visą Europą išnaršęs futbolininkas Ispanijoje jau yra rungtyniavęs. Jis sezoną praleido Gran Kanarijos "Las Palmas" gretose.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (8)

Milstas
0 18 01-21 22:08
Jei Barsa ima tai tikriausiai šitas bernelis dar turi ką parodyti, o jei bus motyvuotas tai realiai net nežinia ką gali parodyt.
Payet8
 Payet8
0 1 01-21 22:27
Viskas Oficialu !