Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Casillasas baigia karjerą Ispanijos rinktinėje


2016-06-29 12:36:20 Iker Casillas EURO 2016 Ispanija

Vienas geriausių visų laikų Ispanijos rinktinės vartininkų Ikeras Casillasas savo oficialioje Twitter paskyroje atskleidė, kad 2016 metų Europos čempionatas jam buvo paskutinis nacionalinėje komandoje.

35-erių metų vartų sargas kartu su kitais komandos draugais pirmadienį baigė žygį Europos čempionate. Tai buvo pirmosios Senojo žemyno pirmenybės, kuriose I. Casillasas nebuvo pagrindinis rinktinės vartų sargas - jį šiame čempionate iš pozicijos išstūmė Davidas De Gea.

Lygių pagal sužaistas rungtynes Ispanijos rinktinėje neturintis I. Casillasas prieš šį čempionatą tapo ir daugiau už bet kurį kitą Senojo žemyno žaidėjų nacionalinė rinktinėje sužaidusiu futbolininku. "La Roja" marškinėlius vartų sargas vilkėjo 167 kartus.

Savo oficialioje paskyroje ispanas pasidalino "Rambo 2" filmo ištraukos pabaiga, kurioje pagrindinis filmo veikėjas paskelbia apie savo pasitraukimą: "Labai didžiuojuosi gerbėjais, kurie man rodo meilę su #GraciasCasillas. Dabar ir visada, mes visi su Ispanija!"

Legendinis Madrido "Real" vartininkas pirmą kartą Ispanijos rinktinės marškinėlius užsivilko 2000 metais. Iš viso I. Casillasas "La Rojai" buvo ištikimas 16 metų.

I. Casillaso titulų kraitis su Ispanijos rinktine įspūdingas - du Europos ir vienas pasaulio čempionato trofėjus. 


 

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (15)

Jurgen Teller
0 8 06-29 16:07
Bet kuriuo atveju kalbam apie tai, kad Ikeras pasitraukė, kuris savo geriausiu laiku buvo futbolo olimpe. Gaila, kad dar ne visai saulėlydyje karjeros jis jau laidojamas. Gal būt ankstyva šlovė kiša koją – 18'mečiui žaisti Madrido Real pagrindinėje sudėtyje yra šis tas. Bet kuriuo atveju vienas iš mano mėgstamiausių figūrų futbole, "seno kirpimo", futbolo džentelmenas, kaip sakau.
0 8 06-29 14:18
nepamineta kad is tu 167 macu berods 101 jis nepraleido i savo vartus. tai cia nepagerinamas rekrdas.
Jurgen Teller
2 8 06-29 15:11
L3:
nu tai pavardink kas traukia iš italų be Buffono bent kiek iki wordl class vartininko? nes tokį De Gea, Casillaso konkurentą, jau tikrai gali vadinti top vartininku, tie patys vokiečiai nesant Neueriui turi gana stiprių pakaitalų jam jei ką, o italai?
Salvatore Sirigu
euras
0 0 06-29 23:14
x:
kas drysta cia smeizti ikera tai tik vaikai kurie nemate jo karjeros pradzios nei piko :))) is kur jiems zinot kaip po 16 metu snargliai rasineja
nematau nei vieno blogo komentaro apie ikera pradzioj/pike. mano komentaras pasiepiantis, nes siuo metu jo forma gan bloga yra.
euras
1 1 06-29 20:41
.....:
butu cassilas loses vietoi degejos tai dabar ispanai dar nebutu iskrite
gal nebent is grupes nebutu iseje, jei casillas vartuose butu.