Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Casillasas: nesuprantu, kuriais tiksliais yra naudojama VAR (VIDEO, FOTO)


Pasaulio čempionato finalas sukėlė milžinišką ažiotažą, į kurį savo socialiniuose tinkluose įsitraukė ir garsiausios futbolo žvaigždės.

Prancūzija rinktinė finale rezultatu 4:2 įveikė Kroatiją, tačiau nemažai kalbų sukėlė pirmasis įvartis, taip pat ne visi sutiko dėl 11 metrų baudinio.

Po pirmojo įvarčio, kurį Mario Mandžukičius įsimušė į savus vartus, Ispanijos futbolo legenda Ikeras Casillasas rašė, kad teisėjas turėjo pasinaudoti VAR sistema, nes pražangos šios standartinės situacijos metu nebuvo.

"Tiesą pasakius, nesuprantu VAR naudojimo prasmės. Pražangos prieš A. Griezmanną, po kurios krito pirmasis įvartis, neturėjo būti. Nesuprantu, kodėl teisėjas ją skyrė", - teigė vartininkas.

Jam taip pat antrino "Barcelona" puolėjas Luisas Suarezas: "Tu esi teisus, Ikerai. Paulis Pogba, kuris dalyvavo šio įvarčio veiksme, taip pat buvo atsidūręs nuošalėje."

Į I. Casillaso iškeltą klausimą galima atsakyti labai paprastai - VAR peržiūros nėra naudojamos, jeigu pražanga yra užfiksuota už baudos aikštelės ribų, tačiau tai būtent ir parodo spragą šioje sistemoje.

Savo ruožtu L. Suarezas dėl nuošalės buvo neteisus - iš pakartojimo, kuris buvo pateiktas patogiu kampu, matyti, kad P. Pogba nebuvo nuošalėje, tačiau kiti įžvelgė tai, kad prancūzas stumtelėjimo M. Mandžukičių prieš jam bandant išmušti kamuolį.

Pirmasis įvartis:

A. Griezmannas krito ant žemės dar neįvykus jokiam kontaktui:

P. Pogba nebuvo atsidūręs nuošalėje:

P. Pogba įvarčio metu buvo atsirėmęs į M. Mandžukičių:

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (10)

MettaworIdpeace
1 4 07-16 16:30
As tai dabar be VAR ir vis neisivaizduoju futbolo. Pries cempionata nebuvau labai optimistiskai nusiteikes tuo atzvilgiu, bet dabar... Paprasciausiai kai kuriem netgi futoblininkam reiketu geriau pasidometi, arba jei bukesnis futbolininkas, tai ji turetu supazindinti detaliau su VAR. Kada jis naudojamas, i ka kreipiamas demesys... Tada gal baigsis kiekvieno pridurko interpretacijos
Real Madrid 12
0 0 07-17 00:41
Jau kam kam bet kandžiui patylėti reikėtų. Toks svolačiaus gabalas, kad didesnio ir nerasi futbole!!
7 3 07-16 10:53
Gera ideja Vysniaukas pateike, kad VAR turi but kaip tenise su eagle-eye. Tarkim kiekvienos komandos treneris turi teise po viena VAR per matcha, o dabarkada nori tada naudoja, nesuprasi tikrai