Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

I. Casillasas stojo ginti L. Kariusą: pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pats grubiai klysta prie savo vartų (VIDEO)


2018-07-25 17:51:18 Iker Casillas Liverpool FC

"Noriu būti atsimenamas ne tik kaip puikus vartininkas, bet ir kaip puiki asmenybė", - taip atsisveikinimo su Madrido "Real" klubu spaudos konferencijoje 2015 metais pasakė Ikeras Casillasas.

I. Casillasas neseniai tik dar kartą parodė, kodėl yra taip gerbiamas futbolo visuomenėje. Viena didžiausių Ispanijos futbolo legendų mūru stojo ginti po UEFA Čempionų lygos finalo klysti nesustojančio vartininko Loris Kariuso.

L. Kariusas, galimai kainavęs "Liverpool" komandai Čempionų lygos titulą, nuo klaidų nepabėga ir artėjančio sezono pasiruošimo metu. Po rungtynių su Dortmundo "Borussia", kuriose vokietis klydo du kartus, I. Casillasas nusprendė nebetylėti.

"Porto" komando vartų sargas dar kiek anksčiau yra rašęs, kad L. Kariusas tėra toks pats žmogus kaip visi ir kritikai turėtų jį palikti ramybėje, tačiau vakarykštė I. Casillaso žinutė Twitter tinkle pavergė tūkstančius sirgalių.

I. Casillasas savo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis užfiksuotas darantis grubias klaidas. Ispanas nepabijo ir parodė septynias savo klaidas, kurias padarė per karjerą.

Prie to pačio vaizdo įrašo ispanas rašė: "Už kiekvieno iš mūsų yra asmenybės. Prašau pakelkite rankas nors vienas, kuris niekada gyvenime nepadarėte klaidų. Mokymasis iš klaidų mus padaro stipresniais, o jų pripažinimas yra gero žmogaus požymis. #AšTaipPatEsuPadaręsKlaidų."

Straipsnio įvertinimas: 16 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (5)

2 44 07-25 19:29
Azza:
Beje, jei jau kalba apie vartininkus, tai kodėl nieko nerašot apie Arlauskio nuotykius Rumunijoje?
Arlauskio klaidu video nebus, nes neisikels toks didelis failas
Azza
 Azza
3 37 07-25 18:26
Gal taip isgelbes Karius karjera... Ikeras tikra legenda, vienoj eilej su Zidane, Buffon, Pirlo, Totti.. Net pikta kai prisimeni kad Perezas ji ismete
0 16 07-25 18:27
Paskutiniuose dviejose epizodose, komanda matyt pirmavo 7:0 kitaip sunku suprast ka jis ten galvojo O neklysta tie kas nieko nedaro ir geriausi puolejai is 1m neimusa #StayPositive
Azza
 Azza
5 14 07-25 18:41
Beje, jei jau kalba apie vartininkus, tai kodėl nieko nerašot apie Arlauskio nuotykius Rumunijoje?
Marčius33
1 1 07-25 20:11
Visi darom klaidų, tik jo klaidos buvo finale ir tai matė visas pasaulis, o ne paprastose lygos rungtynėse , su laiku pasimirš.