Į kovą dėl titulo įsitraukusi "Sevilla" išvykoje palaužė "Real Valladolid" ekipą

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės penkerios 14-ojo turo rungtynės.

Dar vieną sunkią, bet svarbią pergalę išvykoje pasiekė Juleno Lopetegui treniruojama "Sevilla". Į trečiąją poziciją šoktelėję andalūzai minimaliu skirtumu įveikė "Real Valladolid".

Vienintelis rungtynių įvartis krito 13-ąją minutę, kai nuo 11 m. žymos antru bandymu pasižymėjo Everas Banega.

Madrido "Atletico" klubą už nugaros palikusi "Sevilla" nuo lyderių atsilieka tik vienu tašku, tiesa, pastarieji du yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse netikėtą smūgį "Villarreal" komandai sudavė Vigo "Celta". Tai buvo pirmoji Vigo ekipos pergalė po penkių pralaimėjimų iš eilės.

Likę mačai baigėsi "Alaves" ir Bilbao "Athletic" klubų pergalėmis bei vieneriomis lygiosiomis.

"Real Valladolid" 0 - 1 "Sevilla"
13' [0 - 1] E. Banega (11 m. baudinys)
90+2' L. Ocampos ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 3 "Celta"
54' [0 - 1] P. Sisto
59' [1 - 1] S. Chukwueze
79' [1 - 2] I. Aspas
90+1' [1 - 3] I. Aspas

"Eibar" 0 - 2 "Alaves"
85' [0 - 1] Joselu
90+1' [0 - 2] Joselu

"Osasuna" 1 - 2 "Athletic Bilbao"
21' [0 - 1] I. Williams
76' [1 - 1] C. Avila
79' [1 - 2] K. Kodro

"Espanyol" 1 - 1 "Getafe"
3' [0 - 1] J. Mata
45' [1 - 1] Wu Lei